Skocz do zawartości

Zablokowane Ford Drift


BartekGMClan

Rekomendowane odpowiedzi

Siedziałem nad tom grom prawie 2 godziny,

ja nad swoją siedzę pół roku i jeszcze nie skończyłem |:

 

Jak dalej będziesz walił takie byki dostaniesz warna za ortografię.

 

Za grę dostajesz 1/5. Syf, kał i malaria. Nieciekawe, przerobiony przykład, pupna grafika, kapusta z grochem, kapeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem nad tom grom prawie 2 godziny, więc wiecie...

WOW, O kurde 5/5

 

ja siedze nad grą już prawie pół roku, i mam moze troche ponad pół.. ale gra bedzie kiepska bo co to za sztuka zrobic gre w tyle miesiecy.

a tak na serio to bym sie na Twoim miejscu tymi godzinami nie chwalil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, dla ciebie, doświadczonego programisty, ta gra może wydawać się syfem, ale dla mnie jest dosyć fajna. Wiem,wiem, gdybym miał czas mógłbym zrobić lepszą grę. Pisząc żebyście nie oczekiwali od niej cudów, mam na myśli to, żebyście nie oceniali jej tak ostro i nie krytykowali w każdym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, dla ciebie, doświadczonego programisty, ta gra może wydawać się syfem,

Padłem i zdycham :lol2:

No doświadczonym programistą to jestem, w końcu zrobiłem już CtC i trochę pacmana a w C++ "hello world"

Wiem,wiem, gdybym miał czas mógłbym zrobić lepszą grę. Pisząc żebyście nie oczekiwali od niej cudów, mam na myśli to, żebyście nie oceniali jej tak ostro i nie krytykowali w każdym poście.

Największym problemem jest przerobiony przykład, czyli coś czego najbardziej nie lubię, spróbuj coś samemu od początku do końca zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zrób.

i nie oczekuj zeby ktokolwiek klekal na kolana przed gownem zrobionym w 2h ;) nie chcecz czytac takich komentarzy to nie wrzucaj cienkiej gry. proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...