Skocz do zawartości

Potrzebuję grafika


Misiek 1996

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim! Mam dosyć popularny problem. Potrzebuję grafika do temu, który niedługo mam zamiar założyć. Ze Snajperem jeszcze pociągnę sam, ale już od Misji kreta rurowego będzie mi potrzebny ktoś, kto się na tym zna. Chętni niech piszą w tym temacie lub na GG: 6207497

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim! Mam dosyć popularny problem. Potrzebuję grafika do temu, który niedługo mam zamiar założyć. Ze Snajperem jeszcze pociągnę sam, ale już od Misji kreta rurowego będzie mi potrzebny ktoś, kto się na tym zna. Chętni niech piszą w tym temacie lub na GG: 6207497

Ehh...co oferujesz wzamian za? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim! Mam dosyć popularny problem. Potrzebuję grafika do temu, który niedługo mam zamiar założyć. Ze Snajperem jeszcze pociągnę sam, ale już od Misji kreta rurowego będzie mi potrzebny ktoś, kto się na tym zna. Chętni niech piszą w tym temacie lub na GG: 6207497

Widać, że początkujący, który chce zrobić coś wielkiego :huh:

Kolego, masz 12 lat i już zaczynasz? Najpierw naucz się HTMLa a nie od razu zaczynasz gry robić :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, masz 12 lat i już zaczynasz? Najpierw naucz się HTMLa a nie od razu zaczynasz gry robić

nie żebym coś mówił ale ledwo jesteś starszy od niego.

I co ma html do GM-a? :huh:

ja prawie nic nie umiem z html-a to nie znaczy, że nie mogę gierek robić . (ŻAL.RU)

A co do tematu:

Tutaj nikt Ci nie przyjdzie do Twojego "teamu" żeby być grafikiem. co najwyżej gdy brakuje ci jakiś grafik, to możesz poprosić o nie, wtedy myślę, że pomoc otrzymasz ;)

 

@DOWN:

kurde Bagno daj już sobie spokój z offtopicami bo to już denerwuje.... Co mnie to że jesteś starszy rok czy dwa? On tutaj nie prezentuje swojego wieku, tylko prosi o grafika, i myślę że już najlepszą odpowiedź mu podałem....

 

10 punkt regulaminu. WARN

Borek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mój:

Różnica dwóch lat :huh:

 

Co z tego? To, że ma 12 lat wyklucza go z tworzenia gier? Jak dla mnie, mógłby mieć nawet 8, niech próbuje - im wcześniej zacznie tym później będzie więcej umiał. A co do "miśka sriśka" to lepiej nie komentować. Różnicy dwóch lat nie widać, przynajmniej czytając.

 

Wracając do tematu: możesz coś przybliżyć o nowych projektach? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeżeli chodzi do projekty to tak; obecnie robię taką mini gierkę "Snajper". Trzeba strzelać do wrogów, którzy jak idioci wyskakują z okien i strzelają i przy okazji nie dać się zabić. Miałem to już dawno skończyć, ale wystąpiły problemy z internetem. Jak skończę to robię "Misję Domestosa". Ma wyjść taka coś trochę przypominającego "Jaz a Rabbit2". Cel to zniszczenie bosów brudu, bakterii i może jeszcze czegoś. A właściwie to grafika już jakiś czas temu znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...