Skocz do zawartości

The Ball


Woozie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam o tuz jest to moja pierwsza gra zrobiona The Ball ona jest bardzo prosta wystarczy czeba sobie trafic w piłeczki zeby zdobyc punkta juz nie bawem The Ball 2

 

a to jest strona moich gier narazie tam nic nie ma ale juz dzis planuje ją dokonczyc tam w download będą gry itp. foto zapowiedzi gier jakie wyjdą!!

 

http://www.Rockwergames.prv.pl

 

a to link do pobrania gry:

 

 

http://www.members.lycos.co.uk/newersoft/TheBall.exe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do gry to nawet fajna jak na pierwszą!

Dla mnie gra nie jest zbyt dobra , Choć pamiętam ze moj Cairo 1 tez był słaby a trójka to już majstersztyk. Dlatego też życzę ci aby druga częśc była dużo lepsza od pierwszej. Aczkolwiek pierwsza częśc nie dorasta do pięt grywalnością Unrealowi i Far Cryowi.emt1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak uważam że ta gra nie jest najgorsza. Przynajmniej jest coś zmienione (mam na myśli tło i muzykę), a nie w całości przepisane od Marka Overmarsa. Poza tym początki zawsze są skromne. Nie sądzę żeby ktoś pierwszy raz siadł do Gm'a i od razu zrobił rozbudowaną grę 3D. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak uważam że ta gra nie jest najgorsza. Przynajmniej jest coś zmienione (mam na myśli tło i muzykę), a nie w całości przepisane od Marka Overmarsa. Poza tym początki zawsze są skromne. Nie sądzę żeby ktoś pierwszy raz siadł do Gm'a i od razu zrobił rozbudowaną grę 3D. :)
Jesteś w błędzie mój przyjacielu x] Ino ja napisałem (jedną z) pierwszą grę w 3D. No może nie aż tak strasznie rozbudowaną ale była :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The ball jeden to zgapka z gazety Komputer Świat - Twój Niezbędnik.

Więc zrób coś czekawego.

Acha bigshark jeśli zobacze twoje Carino 3 i porównam gry innego twórcy (nie mogę powiedziec kogo) to odrazu mówie(bez obrazy) że chociaż nie widziałem żadnej z gier twoja bedzie gorszym majsterszytkie.Ale i tak dla mnie bedzie BDB bo sam nie umiem jak narazie zrobic lepsze.A jeśli chodzi o jedna z lepszych gier polskich to polecam Kulkis narazie jest tylko beta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Więc ta gra jest trudniejsza zapewniam na 100% lepsza grafika i lepsze wszystko jest lepsze więcej przeszkud czas po the ball 2 zrobic gierke planuje juz węzyk jak na komórce np. NoKIa

 

a o to link do pobrania The Ball 2 powered by D@wid

 

http://www.members.lycos.co.uk/newersoft/TheBall2.exe

 

 

Zapraszam na www.Rockwergames.prv.pl

 

moja strona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BigOs.

Na początek pare słów o tym gdyż to akurat mnie najbardziej zbulwersowało. Otóż wkurzają mnie najrozmaitsze odmiany mojego pięknego nicku. Najwięcej jest tych związanych z owadami. Był już BigTrzmiel, BigMucha, ale z Wielką osą naprawde się jeszcze nie spotkałem.

A teraz pare słów o grze. Jest ona lepsza od pierwszej części aczkolwiek nadal grywalnośc taka sobie.

RADA BIGSHARKA: zamiast tworzyć kolejne części Gry The Ball , wymyśl jakiś ciekawszy pomysł który będziesz chciał zrealizować.emt3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hrrrr...Hrrrrr...

 

Jeszcze raz dasz Instalke to zamorduje kijem od szczotki! :P

 

Co do gry.... czy słowo Najtmer coś wam mówi xD ? Nie twoja grafa, silnik pewnie tez nie twoj... wrzucenie gry w instalke... [ Bede ci to wypominal :P ] Ale jak Tymon napisal "Ucz, sie Ucz" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką propozycję - jak robicie gry, to starajcie się, żeby były jakieś ambitniejsze :P . Ja z chęcią bym pograł w jakiegoś pacmana albo snake amatorskiego :P . Przykład na pacmana jest razem z Game Makerem, a przykład na snake w downloadzie na GMCLAN.

Łohoho, ale mi to ambitniejsze , pewnie znowy dadzą pacmana z GM tylko że ze zmienieną grafiką (np. pacmanem jest np.świstak, a duchami są duże Rekiny.)

emt5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...