Skocz do zawartości

Zablokowane Lost in War


warcrawt

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł:Lost in War

Gatunek: strzelaninka

Opis: Służysz w Iraku ze swoim oddziałem. Mianowicie czterech żołnierzy.

Pewnego dnia podczas patrolu miasta Al Musayyib nie daleko Bagdadu zostałeś lekko ranny w nogę w wyniku wybuchu miny. Jednak jesteś sprytny i zdołałeś się doczołgać do stojącej, starej, niezamieszkałej rudery. Znajdujesz tam apteczkę i opatrujesz nogę. Po prawie trzech godzinach twoja noga jest na tyle zdrowa ,że możesz chodzić. Udaje ci się wyjść z miasta, jednak z konfliktami, z terrorystami. Przechodzisz przez mały las, w którym znajdujesz jednego kolegę z oddziału. Razem z nim idziecie szukać środka transportu. Nie znajdujecie go, jednak znajdujecie starą radiostacje i stary zawalający się okop.

Gdy twój kolega naprawia radiostację ty obchodzisz okop. Znajdujesz całkiem nową broń. Po paru minutach do okopu zbliżają się terroryści. Postanawiasz bronić okopu w czasie, gdy twój kolega będzie naprawiał radiostację. Obrona powiodła się i twój kolega naprawił radiostację. Po nawiązaniu kontaktu z amerykańskimi oddziałami dowiadujecie się, że przyślą helikopter a wy macie iść cztery km na zachód. Więc wyruszacie. Po drodze natrafiacie na kłopoty z terrorystami. Jednak dajecie sobie radę. Dochodzicie do helikoptera i wyruszacie do obozu skąd lecicie do Ameryki.

Sterowanie:

Lewy Przycisk Myszki - chodzenie

Prawy Przycisk Myszki - strzał

Kółko w myszce - zmiana broni

Download:https://gmclan.org/uploader/2439/Lost_in_War.rar

Rozmiar pliku: 1,10 MB

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Warcrawt

Fabuła:
Kuba351

Grafika:
Warcrawt/ Kuba351

Muzyka:
Warcrawt

Screeny:

https://gmclan.org/uploader/2439/screen2_2_.jpg

https://gmclan.org/uploader/2439/Screen1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak:

 

Brak pistoletu, z pierwszej broni nie mogę strzelać, lepsze chodzenie byłoby WSAD'em, za krótka, słaba grafika.

Teraz zobacz: cała gra polega na tym, że przeszedłem dwie krótkie plansze zabiłem kilku wrogów i... koniec gry :mellow:

 

Aha: te "uszy" u postaci, są co najmniej śmieszne :D

 

2.5/5 ~> 3/5

 

Bądź co bądź ale całkiem przyjemnie się grało.

 

EDIT: Drzwi powinny być szersze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, gotowy na ostrą krytykę?

1. Muzyka jest aż tak "dobra", że mało co z krzesła nie spadłem ze śmiechu.

2. Grafika to totalna porażka, nie stać was było na odpalenie GIMPa czy Photoshopa i zrobienie czegoś normalnego?

3. Game play to już porażka na skalę światową, grało mi się jak w gry typu Catch The Clown.

4. Co to za badziewny system sterowania?!

 

Mam nadzieję, że te słowa krytyki dadzą Ci coś do myślenia i dopracujesz swoją grę.

 

Oczywiście sumując to wszystko powinienem dać 1/5, ale za chęci 2/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety dam 2 ponieważ nie można grać przez to zacinanie się ;/

Strzelanie kijowe,AI wrogów w sumie też.Brak efektów.Myślałem że się po mieście będzie chodzić a tu jakiś budynek :| Ogólnie słabo.

 

grało mi się jak w gry typu Catch The Clown.

ctc to przy tym rarytas ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego fabuła gry w ogóle jest nie zgodna z grą ? Nie przechodziłem przez żaden las. Nie znalazłem w nim mojego kolegi. Nie znaleźliśmy żadnej radiostacji i nie szliśmy 4km na zachód. Jeżeli natrafiłem na kłopoty z terrorystami to mogłem sobie z nimi nie poradzić. Nie doszedłem z kolegą do helikoptera ponieważ w ogóle go w tej grze nie ma.

Ogólnie nie będę oceniał gry bo już poprzednicy to napisali.

1/5 ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest mierna, ale coś z niej może jeszcze kiedyś będze.

1. Nie chodzi o to, że bohater źle wygląda, ale jest takim grubasem, że ledwo mieści się w drzwiach.

2. Sztucznej inteligencji wrogów nawet nie komentuję.

3. Za krótkie.

4. Muzyka-tragedia.

5. Niewygodne sterowanie.

Moja ocena to 2/5, ale sądzę, że po wprowadzeniu poprawek powinna wyjść fajna gierka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na screeny spodziewałem w miarę ciekawej minigierki w stylu stareńkiego "meteor" ale niestety się rozczarowałem :P. Przede wszystkim sterowanie jest na prawdę niewygodne, kompletnie nie nadaje się ono do tego typu gier, gdyby to było RPG albo gra przygodowa to byłoby to do przyjęcia, ale do strzelaniny ono po prostu nie pasuje. Wg. mnie nie warto silić się na oryginalność i postawić na sprawdzone WSAD albo chociaż na strzałki. Grafika może i paintowa ale w miarę starannie wykonana więc tutaj masz u mnie plus. Ostatnia i najistotniejsza sprawa to długość gry, jak na pełną wersję jest ona stanowczo za krótka, poziomów powinno być przynajmniej pięć razy tyle ile jest teraz, a to i tak byłoby niewiele. Mógłbym dać 3 gwiazdki ale wymienione przeze mnie wady po prostu mi na to nie pozwalają :P, więc dostajesz 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś takie słabe. A ci kolesie to chyba telewizory popołykali co?

2

 

Muahahahahhahhahah jesteś świetny Morrowind. Ale oni powinni ograniczyć tłuszcz bo od tego w drzwi wejsc sie nie da a wogole 2 nudne lvle muzyka do %^##&* o AI to nawet nie pomyśle. Jak by byla dluzsza to uwierzcie, gralbym w to (z nudow) 3/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...