Skocz do zawartości

Bijatyka DB


Zając

Rekomendowane odpowiedzi

chciabym zrobić bijatykę o DB, ale niezbyt umiał był ją zaprogramować, dlatego też szukam chętnego który zrobił by ze mną tą gre, ja zrobiłbym menu, przygotował grafike postaci itp, a ktoś by stworzył silnik gry, chętnych zapraszam na gg 7725497 bijatyka byłaby 2d, i wyglądała by mniej więcej tak: http://xthost.info/Zajac/walka.bmp tak wyglądała by grafika postaci, no i jeszcze areny na tło dać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie moja grafa, to są różne przeróbki spritów, jedynie facesety sam zrobie, ale ja nie chce pomocy przy porjekcie, tylko twórce projektu, bo ja nie mam pojęcia jak bijatyke zrobić, ja bym twórcy gadał co i jak, i dał grafiki dźwięki itp, w programowaniu to bym jedynie podstawy porobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge się podjąć tego banalnego, aczkolwiek ciekawego projektu. Jestem Za a nawet na TAK. I to nie będą duże pieniądze. Naprwade zapewniem cię że twój portfel od tego nie wyszczupleje. Jest jeszcze jedna rzecz ważniejsza od tych materialnych. Otóż chodzi mi oto że to ja będe miał 51% projektu i będe zapisany jako główny autor a ty jako grafik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge się podjąć tego banalnego, aczkolwiek ciekawego projektu. Jestem Za a nawet na TAK. I to nie będą duże pieniądze. Naprwade zapewniem cię że twój portfel od tego nie wyszczupleje. Jest jeszcze jedna rzecz ważniejsza od tych materialnych. Otóż chodzi mi oto że to ja będe miał 51% projektu i będe zapisany jako główny autor a ty jako grafik.

 

Zagadaj na GG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...