Skocz do zawartości

The Paker


Farkraj

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: The Paker

 

Gatunek: zręcznościowa?

 

Opis: Wcielamy się w postać pakera który chce zebrać zapas odżywki dla mięśni! Explorujemy podziemia domu wodnego super pakera i uważamy na potwory tam czychające.

 

Download:The Paker- wersja poprawiona

Rozmiar pliku: 5 mb

 

 

Autorzy: Farkraj

Programowanie: Farkraj

Fabuła: Farkraj

Grafika: Farkraj

Muzyka: Final Fantasy

Screeny:

screen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TuxMan

 

Sam jesteś przerobiony przykład :] heh

 

Topic:

 

Nawet fajna gierka tylko tak jak mówił TuxMan postać za wolno się rusza a grafika też fajna a więc ocena 3/5 no może 4/5 :)

 

+ bo twoja grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buehehe pobrań pliku 3 razy, wypowiedzi nt. gry:4 osoby :huh: śmiech na sali puste krzesło.... :mellow:

Topic: A ja ściągnąłem ale po chili przestałem, bo gra jest za wolna i od razu się wszystkiego odechciewa, no i jak trafimy w ściąnę to się odbijamy :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hgfGHfhGFhgFHGHGFhgfHGfhgFgfG

Maska, maska, jeszcze raz maska!

Paker "zaczepia" się o ściany - to bardzo wkurza.

Nie da rady przejść 2 poziomu bez straty życia.

Bohater nieładnie wycięty.

Ogólnie grafa brzydka, oczopierdykna że tak powiem :]

 

3/5 Bo nie kulka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co dajesz dwa razy ten sam plik exe w jednym archiwum? :blink: Przez to plik zajmuje dwa razy więcej miejsca zupełnie niepotrzebnie. Poza tym gra i tak waży o wiele za dużo. Podejrzewam że to wina muzyki. Jeśli mam rację to podmień ją lepiej na jakieś midi, albo chociaż małe i mocno skompresowane mp3. A postać blokuje się teraz na ścianach, koniecznie daj jej maskę. Poziomy są trochę bezsensownie zrobione bo nie ma możliwości przejścia drugiego bez straty życia, tak nie powinno być, zmień to. Zrobiłeś swoją grafikę i za to należy Ci się pochwała, szczególnie dlatego że nie wygląda ona najgorzej i pasuje do gry.

 

Nawet niewiem o który przykład chodzi sad.gif robiłem sam od 0, pozycylem tyko skrypt na strzelanie
W tej grze można strzelać? Dlaczego nie ma o tym nic napisane w helpie? Zaciekawiony rzestukałem całą klawiaturę i żadnego strzelania nie stwierdziłem.

 

Daje 2 gwiazdki bo nie jest aż tak tragicznie, byłoby więcej gdyby nie bugi i rozmiar pliku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojdź do 7 poziomu to zobaczysz po co było strzelanie :) Pomoże mi ktoś bo nie wiem o co chodzi z tą maską?

I odnośnie 2 poziomu... rzeczywiście się nie da, muszę 2 blocki usunąć i wtedy się ominie tego żółtego. Zmniejszę plik a do rara dodam instrukcje i poradnik jakby co.

 

 

THE PAKER 1.2 w downolandzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wady

[-] Duuuuuuużo waży (tym razem prawie 20 MB!!!)

wtf?? :huh: Ja tam widzę niecałe 5 mb ..... (coś chyba nawet nie ściągałeś....)

A co do gry to już jest lepiej ale teraz zaczęło mi przeszkadzać małe urozmaicenie gry, przez co i tak nie chce mi się w to grać :P

(Jaki ja leniwy jestem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wiem że minęło już spoooro czasu ale dorwałem się do kompilatora i uzyskałem wersje gmk mojej pierwszej gry zrobionej w gej mejkerze! <3

Nie poprawiłem wiele bo przy zmianie bardziej ważnych elementów gry, cały system był by do zmiany :P Więc może lista co zostało poprawione/dodane w wersji 1.3

 

- Maska bohatera ( :D )

- Niektórzy źle umieszczeni przeciwnicy którzy uniemożliwiali ukończenie gry

- Na 3 poziomie przeciwnicy mają kolizję ze ścianami

- GM'owe livesy zastąpione zmienną globalną, czyli koniec z poprzednimi bugami typu lives -1 po dedzie

- denerwujące białe obwódki dookoła postaci pakera

- Zęby żółtych przeciwników nie są już przeźroczyste

- drobne zmiany w rozmieszczeniu odżywek

- po kolizji z tablicą nie lecimy prosto na umierający nas dół :)

- w menu dodana maska z loga mojego 1'osobowego teamu :>

- ikona, niestety wziąłem pierścień z BotME2 bo nie miałem nic innego pod ręką (moja ikonka po dekompilacji się zniszczyła :C)

 

Link: The Paker 1.3

 

Enjoy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...