Skocz do zawartości

Robi się biało :) :o


Marzec

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnego razu testuję swoją grę, którą zrobiłem w 3d na Game Makerze. Ku mojemu zdumieniu wszystkie obiekty zrobiły się białe :D oprócz obiektu bohatera :mellow: Podczas następnego testu również i powyższy stał się biały. Po paru próbach program wywalił w końcu komunikat "Unable to run 3d mode" Dopiero restart systemu naprawił problem. Sytuacja powtarzała się już kilka razy. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że to pojawia się nieoczekiwanie w niewiadomych okolicznościach. Nic nie da to, że dam Ci exe. Tylko potwierdzisz czy u Ciebie to występuje, czy nie. A wystarczy, że występuje u mnie - to już jest powód do obaw. Włączając moje exe nic nie dowiesz się nowego. Tak jak mówię - po którymś z kolei włączeniu gry wszystko jest białe (ok. 20-50 testów). Potem twierdzi, że nie może użyć "3D Mode" i wyłącza grę. Pozostaje tylko restart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie da to, że dam Ci exe. Tylko potwierdzisz czy u Ciebie to występuje, czy nie. A wystarczy, że występuje u mnie - to już jest powód do obaw. Włączając moje exe nic nie dowiesz się nowego.

Powiem tak, jeśli dasz exe to inni będą mogli ustalić czy problem tkwi w kodzie gry czy w twoim kompie. proste ? , Oczywiste ? Mam nadzieje.

 

(nie wiem czego ale jak czytałem ten twój post mi się Mojo Jojo przypomniał XDD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...