Skocz do zawartości

RacerX


BartekGM

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: RacerX

 

Gatunek: Wyścigówka

 

Opis: Pełna wersja RacerX. W pełnej wersji gry są 4 kraje , 11 tras , 3 rozwałki oraz niespodzianka.

 

Download: KLIKNIJ TUTAJ ABY POBRAĆ GRĘ !

Rozmiar pliku: 2,81 MB

 

 

Autorzy:

Programowanie: BartekGM (z pomocą innych z GMCLANu :thumbsup: )

Fabuła: BartekGM

Grafika: BartekGM oraz tła z internetu oraz z Game Makera

Muzyka: MIDI z internetu

Screeny:

Screen 1

Screen 2

Screen 3

Screen 4

Screen 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje Ci się, że trasa jest trochę za wąska? I zmień, żeby po ikolizji ze ścianą samochód się całkowicie nie zatrzymywał oraz zderzanie z innym samochodem.

Gra byłaby bardziej grywalna, gdyby trasa byla duzao szersza, po bokach byłyby jakieś drzewa (przyjemniej się patrzy), ludzie i przedewszystkim - kilka samochodów!

 

Na zachętę 2/5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAK! Przez te kolizje z chodnikiem nie da się grać, raz próbowałem wyjechać, to cały tył mi wpadł :huh: mogłeś to lepiej zrobić, bo aż grać się odechciewa.

Tak samo ciągły brak kolizji z przeciwnikiem, no i zrobienie go na pathu :huh:

Jest w sumie cienko ale dam 2\5 niech stracę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra... ściągnąłem grę - menu mnie niezbyt zachęciło, ale dałem grze szansę. Poczułem mały niesmak widząc grafikę gry, która by się zaliczała do największych osiągnięć techniki - pod warunkiem, że byłby teraz rok 1992.

 

Generalnie gra nie jest aż tak straszna jak na to wygląda - całkiem ciekawa idea (Przeciwnik ma wolny samochód ale lepiej unika przeszkód, a my aż za szybki i skory do kolizji) i generalnie na jakiś czas mnie wciągnęło.

 

Pierwsza wada - system kolizji. Właściwie jest on tak niedopracowany, że szkoda gadać.

 

Druga rzecz - design torów. Same w sobie tory są ciekawie zrobione, ale już np. pasy jezdni w niektórych momentach są ułożone wręcz komicznie, nie mówiąc o niekiedy źle dobranych ścianach.

 

No niech będzie, 3/5.

 

Aha, ostatnia rozwałka ma mały bug - wróg nie umie unikać przeszkód, co można zbyt łatwo wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luksor:

Pewnie tutaj zwycięża ten który pierwszy dotknie lini mety a nie przez nią przejedzie :P Wiec się tak nie zadziwiaj :P

Przeczytaj lepiej drugi raz to co napisałeś. Przecież jak przejedzie linię mety to i jej dotknie.

Przeciwnik jej dotknął i przejechał, a ja po czasie jej dotknąłem. To on powinien wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ludzie... włączyłeś chociaż raz tą gre zanim ją tu wrzuciłeś??

grafa-1,0000000000000000000000001/5 bo backgroundy ujdą...

ale samochody wycięte i w ogole nie poprawione...

muzyka-denerwująca... lepiej juz było nic nie dawać 1/5

fabuła-dokładnie nie moge powiedzieć bo nie wygrałem nawet pierwszego wyścigu, ale głębszej fabuły raczej w tym nie ma

bugi-10000000000000000000000000000000000000000 (sztuk)

samochód staje jak tylko dotknie chodnika czy sciany czy co to ma być (no w każdym razie tych szarych trójkątów :P)

 

samochody przez siebie przelatują, jest tylko jeden przeciwnik, który w dodatku jedzie idealnie... zgadnij jaka ocena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Tak jak napisał Thobby przeciwnik chyba jest nie do pokonania.

2) Samochód nie dość że się zatrzymuje na ścianie całkowicie to zdarzyło mi się kilka razy, że nie mogłem później się od niej odkleić

3) Grafika tez nie najlepsza :P

1/5 :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtF? Zamiast chodnik powiedział bym że ot ściana ale dobra...

 

Grafika: 2/5 - Chodnik do dupy (2 kolory) trasa tak samo chociaz bys sie w paincie postarał pomieszać tą jaskrawość

Grywalność 1/5 <-- chyba nie muszę komentować

 

I przeciwnik mimo że wygrał to pisze ze ja wygralem lol???

 

Chyba nie muszę mówić że daje 1=/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...