Skocz do zawartości

Zablokowane Fps-Creator


Rekomendowane odpowiedzi

Bo cóż można powiedzieć o zabawce z pogranicza 3DGM i edytora żywcem zerżniętego z Neverwinter Nights. Zasadniczo nie ma tam czego obsługiwać - stawiasz klocki i wrzucasz bronie i przeciwników. Za to żeby coś swojego dodać trzeba tak się namęczyć, że lepiej zrobić to na normalnym silniku.

 

No i w sumie nie widziałem nigdzie ostatnio żeby się o to ktoś pytał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kiedyś ściągnąłem (nielegalnie) FPS Creator, to nic nie zrobiłem i nawet Windowsa przeinstalowałem, a nic w nim zrobić nie umiałem ;/
Gratuluje przyznania się i braku umiejętności obsługowania takiego badziewnego programu, w którym ustawia się tylko elementy na planszy. Uważam że temat do usunięcia, dla takich informacji nie powinno zakładać się tematów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie rozumiem takich ludzi co potrafią tylko krytykować.

 

Zamiast pomuc to taka cipka tylko zniechęca, weście się ogarnijcie.

 

Fps creator jest dobrym programem tylko trzeba umieć się nim posługiwać, a nie powtarzać opini innych lub sugerować się na "20 minutowym" zaznajomieniem się z programem.

 

Krytykujecie a Game marker wcale nie jest lepszy od fpsc, róbcie sobie te kretyniskie dwuwymjarówki czy tam psełdo 3D, a ja tym czasem zainwestuje w PC i zrobie gre na FPSCx10 (chyba rozumiecie >>X10<<).

 

Możecie zamknąci mój temat bo to nie ma sensu czytać krytyki która kompletnie sie nie zna na programie a gada.

 

Z powarzniem FPS-CREATOR-MASTER :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytykujecie a Game marker wcale nie jest lepszy od fpsc, róbcie sobie te kretyniskie dwuwymjarówki czy tam psełdo 3D, a ja tym czasem zainwestuje w PC i zrobie gre na FPSCx10 (chyba rozumiecie >>X10<<).

I w Twoją grę będzie mogło grać jakieś 10% graczy z całego świata, z czego zainteresowanych nią może będzie 0,01% jak nie mniej ;p ? Zresztą, w grach liczy się grywalność, nie grafika. Jeżeli ktoś zrobi dwuwymiarową grywalną grę, to nie można go karcić z powodu grafiki, bo równie dobrze, gra może mieć super odlotową grafikę i być kompletnie niegrywalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomuc

weście

opini

kretyniskie

dwuwymjarówki

zrobie

gre

zamknąci

powarzniem

 

 

Krytykujecie a Game marker wcale nie jest lepszy od fpsc, róbcie sobie te kretyniskie dwuwymjarówki czy tam psełdo 3D, a ja tym czasem zainwestuje w PC i zrobie gre na FPSCx10 (chyba rozumiecie >>X10<<).

Ja tym czasem w czystym Direct i Cpp już sprzedałbym swoją grę...

E: Przydałoby się podforum o "podejrzane o lamerstwo" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fps creator jest dobrym programem tylko trzeba umieć się nim posługiwać, a nie powtarzać opini innych lub sugerować się na "20 minutowym" zaznajomieniem się z programem.
Używałem fps creatora owiele dłużej niż 20 min. i nie ma dużych mozliwości, buduje się w nim tylko mapy z gotowych elementów, a reszte "robienia gry" polega tylko na zmienianiu zmiennych itp. Jeśli się z tym nie zgadasz, to udowodnij że tak nie jest. Po za tym widać jak bardo znasz się na grach , skoro patrzysz tylko czy jest 2d czy 3d. Na dodatek oceniasz inne programy nie znając ich, lub przeglądając 20 minut, dowodem jest to iż nie zdajesz sobie sprawy z tego ze w gm też można zroibć gre 3d, jeśli nawet ma duże wymagania, to nie laduje się kilkanaście minut, jk wszystkie gry w fps creatorze.

 

Przepraszam za offtop, i mam nadzieje że twórca tematu zrozumie co robi źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żecze miłej dwuwymiarowej grywalnej pracy.... thumbsup.gif

A co ma do rzeczy czy jest 2wymiarowa czy 3? Ja osobiście nie lubię gier 3D. W grze liczy się grywalność. A czy jest 2 czy 3 czy 4 wymiarowa to już zależy co kto lubi.

 

To tak kończąc temat, zresztą micanser najlepiej wszystko podsumował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...