Skocz do zawartości

GMCLANowe ustawki w grach komputerowych


kryniak

Rekomendowane odpowiedzi

Mając klucz można dodać tylko Praya, Dark Messiah oraz wszystkie gry Valve. Innych się nie doda. Zresztą, zawsze mogą być gry steamowe, w wersjach nonsteam. Nie chcę nic mówić, ale steamowcy mogą się bezproblemu połączyć na serwery zakładane przez nonsteamowców, a serwy steamowe można przerobić na nonsteamowe. Tak w końcu w CS graliśmy, nie każdy kto grał miał legalnego.

 

Może w Soldata zagramy ;p ? Nawet są GMCLANowe tradycje związane z tą grą xd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A serwer? Trzeba by jakiś skołować. Zresztą, ja proponuję jakoś przed rokiem szkolnym, 30 lub 31 może?

 

EDIT: I mówić kto chętny, to się listę zrobi.

 

LISTA GRAJĄCYCH W SOLDAT NIEWIADOMO KIEDY:

1. Marmot

2. Marrac

3. Rikitiki

4. Harv

5. DanielBGRJ

6. Firemark (niepewne)

7. Fallord

8. Pax

9. Poxipol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że zagramy w niedzielę, jakoś tak o 20:30. Mi najlepiej ta godzina odpowiada z powodu sporego zapotrzebowania ostatnimi dniami na komputer u mnie w domu.

 

Lista zaktualizowana. Swoją drogą, mówcie czy macie zewnętrzne ip i jaki upload, bo trzeba serwer założyć ;D

 

Poza tym, już teraz mówię, że obowiązuje wersja 1.4.2. Wątpię, że do niedzieli będzie wydana finalna wersja 1.5, więc gramy na 1.4.2. Żadne bety, starsze wersje, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Harv:

Napisałem - 1.4.2 obowiązuje.

 

@Marrac:

Ja tam kilka lat temu byłem w kilku klanach Soldata pod rząd. Teraz trochę tylko na singlu dla przypomnienia grałem. Szkoda tylko, że już nie umiem się posługiwać swoimi ulubionymi broniami (barreta i m79), ale za to odkryłem na nowo Spasa :D .

 

Poza tym, pilna sprawa. Kto postawi serwer? Ja mogę co najwyżej dla 6 osób postawić serw Soldata, nie gwarantuję braku lagów, może więcej osób się zmieści, ale nie odpowiadam za ping :P . Chociaż 256kbps uploadu wystarczy... Ja mam tylko 192.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest z tym, że nie ma kto postawić za bardzo. Prawdopodobnie Firemark postawi, jak będę znać IP to je wam roześlę PMami. O 20 już będę znać IP, hasło oraz port. Wersja 1.4.2 oczywiście obowiązuje.

 

Zresztą, Barret się bardzo dobrze spisywał jak grałem w klanie. Zawsze jako mapę braliśmy Lagrange, bo to praktycznie prawie że płaska mapa i do tego bez latania - raj dla snajpera. Zresztą, dzięki temu klanowi z tego co słyszałem to zabronili używania mapy Lagrange podczas pojedynków w lidze soldata, chociaż nie wiem na ile to prawdziwe :P .

 

Swoją drogą, jak było ustalone, to gramy CTF. Będziemy grać na ctf_b2b lub ctf_laos, a gdy będziecie chcieli dalej ctf to jakąś inną mapę do tego trybu się wybierze. Ja bym z chęcią pograł w Hold The Flag, ale jak chcecie CTF to niech będzie. Swoją drogą, po CTF proponuję TDM na Lagrange lub na którejś z Aren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dopisuję do listy Poxipola, bo zapomniałem go dać. Listę zamykam, bo serwer ma 8-9 slotów. Mam nadzieję, że nie będzie lagów. I tak, coś się obawiam, że znowu nie wszyscy się stawią lub zwieją po paru minutach grania jak to zawsze bywa z naszymi GMCLANowymi graniami ;x .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poxipol:

Co do map:

Swoją drogą, jak było ustalone, to gramy CTF. Będziemy grać na ctf_b2b lub ctf_laos, a gdy będziecie chcieli dalej ctf to jakąś inną mapę do tego trybu się wybierze. Ja bym z chęcią pograł w Hold The Flag, ale jak chcecie CTF to niech będzie. Swoją drogą, po CTF proponuję TDM na Lagrange lub na którejś z Aren.

Czytaj posty dokładniej, ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do drużyn będziemy dochodzić spontanicznie, czy będzie to jakoś zorganizowane?

Np. Ten obrońca, ten i ten na atak oraz ten na pomoc.

 

Co do Barret i M79 to pierwsza jest przeze mnie znienawidzona bronią, głównie przez kamperów na publicach, a dróga...

no cóż... jej używanie nie przysparza nam popularności :D

 

Tylko jak ktoś postawi serwer niech usunie bonus Flame ;/

Właśnie dziś na jednej mapie chciano mnie 3 razy kick'nąć za tegóż uzywanie. Nie rozumiem czemu "profesjonalni" soldatowcy

tak nie lubią tego bonusu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do drużyn będziemy dochodzić spontanicznie, czy będzie to jakoś zorganizowane?

Np. Ten obrońca, ten i ten na atak oraz ten na pomoc.

 

Co do Barret i M79 to pierwsza jest przeze mnie znienawidzona bronią, głównie przez kamperów na publicach, a dróga...

no cóż... jej używanie nie przysparza nam popularności :D

 

 

Właśnie dziś na jednej mapie chciano mnie 3 razy kick'nąć za tegóż uzywanie. Nie rozumiem czemu "profesjonalni" soldatowcy

tak nie lubią tego bonusu.

Bo jest on głupi. Ale i tak łatwo zestrzelić kogoś kto to ma ;/

No już nie długo gramy. Zobaczymy kto ma skilla ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...