Skocz do zawartości

GMCLANowe ustawki w grach komputerowych


kryniak

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chcę ogłosić, że chciałbym znowu zorganizować jakieś granie. Myślałem, żeby zrobić je na początku ferii świątecznych, bo sądzę, że każdy będzie mieć czas, a przez te kilka tygodni akurat się zgadamy i dotrzymamy wszystko na tiptop. Proponowane gry (same darmówki):

- Soldat

- Warsow

- OpenArena

- Counter-Strike 2D / ew. zwykły na nonsteamie

- AssaultCube ( http://assault.cubers.net/ ) - darmowa, mało zajmuje, dobra grafika, nawet bardzo grywalna, BARDZO ZA BYŁBYM :P

Ewentulanie można wcześniej zorganizować, ale od razu żeby było jasne: potrzebny jest serwer. W zależności od ilości osób, to nawet ja mógłbym założyć, bo mam uploadu 360kbps z tego co przed chwilą sprawdzałem, więc coś mógłbym postawić wam, jak nie będzie dużo chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Potrzebujemy liczby parzystej ludzi come on people!

 

Poniewaz nasza rundka w soldata dzisiaj sie mniej wiecej udala, postanowilem przestac zasmieciac shouta, i prosic (nie jestem medem wiec nie karze) o uzywanie tego o to topicu :D

Nie proponujmy zadnych gier platnich, tylko takich ktore mozna od razu sciaganac, i zagrac :)

Than u for listening

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Nie proponujmy zadnych gier platnich, tylko takich ktore mozna od razu sciaganac, i zagrac

Kleju, jako nie autor tego tematu, ani nie moderator nie rządź się tak. Temat jest po to, żeby zgadywać się na granie w RÓŻNE gry, płatne i darmowe. Dobrych darmowych gier jest mało. Zresztą, do opisu "ktore mozna od razu sciaganac, i zagrac" pasuje w dzisiejszych czasach każda gra. Inna sprawa, czy to będzie legalne czy nie.

I jeszcze jedno - nie zaśmiecaj tematu podawaniem IPków serwerów, które Ci się podobają. Jak chcesz, to napisz, że chcesz grać z GMCLANowiczami, zbierz listę chętnych, w jakiś sposób się zgadajcie i tak im daj IP do serwera, poza tym tematem.

Jasne? kthxbai.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...