Skocz do zawartości

GMCLANowe ustawki w grach komputerowych


kryniak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie, pogralem troche i bylem nawet lepszy od ciebie :) po prostu mama zavzela do mnie dzwonic przez skypa i pierw gra sie zaczela wieszac to pozniej sie dowiedzialem ktora godzina :P

 

 

Ciekawi mnie jesdno, ukonczylem Mario Bros techno remix na insane z modem no fail w 20 % i acc poszlo mi w gore o 6 %, zagralem cos innego i spadlo o 12%. Lol wut?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy ktokolwiek z was rozumie system accuracy? Jest on tworzony po przeliczeniu procentu wszystkich wygranych piosenek. Jakbyście teraz zrobili wszystkie piosenki na SS, mielibyście 100% więc jak np. przegracie na multi to acc nie stracicie.

 

2. Bagno - wyzywam cię na pojedynek mistrzów!

 

3. Też chce pograć z wami w tetriska chociaż często spędzam czas w draw my thing :o

 

EDIT:

BagnoGamer: "Top 10 most-played beatmaps:

15 plays - Nico Nico Douga - U.N. Owen Was Her? [Normal]"

WOW, to jest de best..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem z pablem w NOTD i trochę średnie to. Za dużo grzebania w klawiszach, za dużo zadań i itemów i w ogóle nie wiem co się dzieje :0

Jak sfailowaliśmy w 8 minut to postanowiliśmy zagrać w http://www.redscull.com/storage/readmeswat.html/url].

Całkiem fajne, na 2 graczy za trudne. DAWAJCIE LUDZIE, GRAJCIE LOL =/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuję (BARDZO) zagrać w mapkę Dark Invasion, taki RPG. Do pięciu graczy. Bez kooperacji nie przejdzie się tego. Gra się dosyć długo, ale jest ciekawie.

 

BTW. Bojownicy! :D Jeśli nie w Dark Invasion, to w DDay albo DotA.

 

PS. Co myślicie o stworzeniu tematu, gdzie każdy user będzie podawał w jakie gry może grać z innymi. Trzeba będzie edytować posty w celu dodania nowej gry do listy i przypominać np. w Shoutboxie. Bo tak to w tym temacie chaos jest - proponuję dawać tu propozycję tylko nowych gier (lub mapek do W3 ;p ) a w tym drugim temacie pisać w co jesteście w stanie grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...