Skocz do zawartości

[Przykład] Deszcz


Rekomendowane odpowiedzi

Przykładzik fajny, tylko niestety nie opisany :( , z racji tego iż jestem noob'ek, nie wiem o co biega w połowie kodu... - a mam się z tego czegoś nauczyć... 3.4/5. ;)

PS: Można by zrobić inny efekt... że deszcz będzie padał od środka, na kosmiczym tle... taki super-napęd-międzygwiezdny powstanie... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Mam taki problem.;-) Mam dużą mapę (2500x2500) i chcę by ten deszcz "jeździł" wraz z kamerą(tj.ludzikiem), bo jak na razie to widać go tylko na obrzeżach mapy. ;)

 

P.s.Sam już główkowałem,ale nie wygłówkowałem. Domyślam się jednak,że będzie to związane ze scriptem i z viewsami. :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s.Sam już główkowałem,ale nie wygłówkowałem. Domyślam się jednak,że będzie to związane ze scriptem i z viewsami. tongue.gif

Przerabiałem już to jednemu w temacie, poszukaj.

a mam się z tego czegoś nauczyć...

No ale czego ja mam cię tam uczyć? T zwykłe tablice -> podstawy. To nie jest przykład który ma czegoś uczyć, on tylko prezentuje efekt którego możesz użyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Mam taki problem.;-) Mam dużą mapę (2500x2500) i chcę by ten deszcz "jeździł" wraz z kamerą(tj.ludzikiem), bo jak na razie to widać go tylko na obrzeżach mapy. ;)

 

P.s.Sam już główkowałem,ale nie wygłówkowałem. Domyślam się jednak,że będzie to związane ze scriptem i z viewsami. :jezor:

 

No to dobrze się domyśliłeś. Zmień parametry na viewsowe i będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...