Skocz do zawartości

Człowiek


Bucior

Rekomendowane odpowiedzi

Grę zaczołem robić wczoraj zajeło mi to ok. 6h razem z grafiką.Gra pokazuje tylko dlatego żeby została oceniona pod wzgledem graficznym i zawansowaniem algorytmowym(chodzi mi o algorytmy podczas nauki; prosił bym o rozpatrzenie tego że ucze sie GM od jakiś 3 dni :) ).Zachecam do grania chodzi jest mało zawansowana pod każdym względem.

 

Można ją sciągnąć na z tego linku Czlowiek v1.2zajumuje ponad 1.8mb..

 

B) Sterowanie:

Z-Skok

Strzaki-Chodzenie

 

Życze miłego grania ;) - czekam na krytyke i może nawet na słowa uznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam cuś innego :D !

Nie można odnaleźć zdalnego serwera

 

Próbujesz odwiedzić adres http://farmer.gsi.pl/Czlowiek.exe, który jest w tej chwili niedostępny. Upewnij się, czy adres został wpisany poprawnie, a następnie spróbuj ponownie wczytać stronę.

Upewnij się, czy połączenie internetowe jest aktywne i sprawdź, czy inne aplikacje wymagające tego połączenia działają prawidłowo.

Sprawdź, czy ustawienia używanego przez ciebie oprogramowania związanego z bezpieczeństwem sieciowym, takiego jak np. zapora połączenia internetowego, są prawidłowe i nie utrudniają zwykłego przeglądania sieci.

Jeżeli znajdujesz się za zaporą połączenia internetowego (firewallem) sieci lokalnej i myślisz, że może to być powodem problemów - skontaktuj się z administratorem sieci.

Naciśnij klawisz F12 i wyłącz opcję używania serwerów proxy, chyba że wiesz, że musisz używać proxy, aby łączyć się z Internetem. Odśwież stronę.

Potrzebujesz pomocy?

Otwórz Pomoc Opery.

Odwiedź witrynę wsparcia technicznego Opery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spox, stuff jak na początkującego, ale pytanie ile w tym jest twojej pracy ile Tymona :-).

Tak, czy inaczej algorytm platformowy jest napisany na odwal, przy sekwencji spadania gracza i "dostosowywaniu" go do poziomu podłorza wyskakuje tuż przed ziemią na kilka pix'ów w powietrze i głupio to trochę wygląda w akcji.

Druga sprawa, to, że pierwsza plansza ma 30 fps'ów a druga 50 lub 60 :-)

 

To wszystko, chciałeś żebym odpisał, odpisuję.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO NO... gra jest niezła... jak na początkujkącego to gra dobra. Grafika fajna, dźwięki są, jednak jest także kilka minusów. Jak spada na ziemie to kilka pikseli przed nią sie tak dziwnie zatrzymuje, mogłeś także trochę urozmaicić grę bo robi się ona troche nudna. No i ten Tytuł nijak ma się do gry. Bo nawet jeśli głównym bohaterem jest człowiek to nie należy tak nazywać gry. NO bo w większości grach bohaterem jest człowiek, a tytułu są jak wiesz różne. (to mówił ci specjalista od nadawania tytułów :lol2: heh Wspaniała strategia ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dziex za wytyczenie błedów postaram sie ich nie powtarzac:].Narazie je popełniłem bo jestem poczatkujący i robiłem tę gra od nauczenia sie stosowania komend.Co do Tymona pomógł mi w Menu bo sie troszke wszystko pomieszało i nie wiedziałem jak dokończyć menu.

 

Już poprawiłem bład z fps.Wszedzie jest po 60 teraz bede poprawiał.Inne błedy poprawie wtedy kiedy bede miał troszke wolnego czasu. i wezme się za inne gry :)

 

Sorki nie rozumiem tej aluzji do Buziol- znam go ale i tak nie rozumiem.

 

Poczekajcie jeszcze jakiś czas robie własnie dwie inne gry. :)

P.S. Narazie nic nie zdradzam ;)

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

25.08.05 CZW. 22.05 Dodano informacje.

 

Wreście mój serwer został aktywowany :D .

Więc postanowiłem pokazać wam swoje 3/4 gier bo jednej nie moge znaleść.

-----

1.GonGon - Śmieszna gra tekstowa zajeła trzecie miejsce w konkursie "Strefy Twórców Gier" dostała jedynie od Buziola 2lub3 punkty za humor.(Doradzam sciagnać.

-----

2.Zijowir - Druga moja gra w clica'ch jest troszke podobna do "Stargrade" Mr.Buziola.

-----

3.Shotter - Gra zrobiona przezemnie i mojego przyjaciele - Gra polega...aaa zresztą co bede pisał ciekawi zobaczą sami :]

-----

4.Spioch - Nie pokaże jej ponieważ nie moge jej znaleść na żadnej płycie - Pierwsza moja gra platformowa polegała na dojściu Śpiochem(playrem) do łóżka na końcu gry czekał BOSS.

-----

Jeżeli Szanownym Moderatorom nie podoba sie zamieszczenie gier z Clicków prosił bym o poinformowaniu wszystko uzune.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

25.08.05 CZW. 23.31 Dodano informacje.

Właśnie dodałem nową wersje gry - Buziol juz bład z tym spadaniem jest naprawiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...