Skocz do zawartości

PowerXware - Robić Mini-Windows czy graficzne Wine


fervi (Skovv)

Co wolisz w PowerXware?  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co wolisz w PowerXware?

    • Wygląd Windowsa (przypominające)
      2
    • Graficzne GUI na Wine
      1
    • I jedno i drugie
      1
    • Ten cały PowerXware powinien polecieć do kosza!
      31


Rekomendowane odpowiedzi

Btw, jaklób, łamiesz regulamin.

W jaki sposób? A w jaki inny byś wyraził mocne zdenerwowanie? Jakąś idiotyczną emotką?

Aha, to weź napisz do Codeweavers, że ich produkt się do dupy nadaje, bo zawiera wine.

do transgaming też możesz napisać, że kradną projekty ...

Ty to lepiej nie pisz na ten temat, bo twoim pałer eks łerem można sobie pupę podetrzeć, moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Aha, to weź napisz do Codeweavers, że ich produkt się do dupy nadaje, bo zawiera wine.

do transgaming też możesz napisać, że kradną projekty ...

Tylko że te projekty są uznane i dobre jakościowo tworzone przez profesjonalnych programistów. A twojego PowerXware nie dość, że nikt nie używa, to jeszcze nie znasz takich podstawowych pojęć jak CVS. Z czym do ludzi... Poza zbierasz nieprzychylne opinie również na forach linuksowych. Zajmij się tworzeniem innych rodzajów programów czy gier.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

Aha, to weź napisz do Codeweavers, że ich produkt się do dupy nadaje, bo zawiera wine.

do transgaming też możesz napisać, że kradną projekty ...

 

Fervi

 

Zagłosowałem na czwartą opcję, ponieważ to w większości Wine, w ogóle nie zmienione Wine + zżynana nakładka na Wine z ReactOS'a ;)

 

Tylko że te projekty są uznane i dobre jakościowo tworzone przez profesjonalnych programistów. A twojego PowerXware nie dość, że nikt nie używa, to jeszcze nie znasz takich podstawowych pojęć jak CVS. Z czym do ludzi... Poza zbierasz nieprzychylne opinie również na forach linuksowych. Zajmij się tworzeniem innych rodzajów programów czy gier.

 

Popieram ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem szczerze, jako zwyczajny n00b w tych sprawach - ,, że jak będę miał Linuxa to NAPEWNO skorzystam z Twojej aplikacji ^^

 

TuxMan - Ty nie szpanuj wiedzą o Linuxie, bo takiego programu w życiu bys nie zrobił. Tyle to ty w tym Linuxie umiesz, że zapiera dech w piersiach. (Czyli cały ch**********************************j)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem szczerze, jako zwyczajny n00b w tych sprawach - ,, że jak będę miał Linuxa to NAPEWNO skorzystam z Twojej aplikacji ^^

 

Dlatego właśnie NIE powinieneś z niego skorzystać: ułatwianie (a może utrudnianie??) sobie życia = większe problemy z obsługą linuxa. Over.

 

TuxMan - Ty nie szpanuj wiedzą o Linuxie, bo takiego programu w życiu bys nie zrobił. Tyle to ty w tym Linuxie umiesz, że zapiera dech w piersiach. (Czyli cały ch**********************************j)

 

Każdy może obrzucić gnojem smaczny tort. Nie rób z ferviego bóg wie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zaxxis:

Jakbyś trochę pobył na forum, to byś zobaczył, że bardzo duża ilość skryptów wykorzystywanych przez program została napisana przez użytkowników forum, a sam program się zapewne ogranicza do samego execute_shell(). Poza tym, przejrzyj stary temat o PowerXware w którymś z działów z grami, to zobaczysz tam wymianę argumentów przeciwko i za programem, głównie były przeciwko i praktycznie żadnej kontry porządnej ze strony autora. Ja spędziłem 2 lata na Linuksie i mogę oficjalnie stwierdzić, że program ten to szajstwo, żaden szanujący się użytkownik tego systemu z niego nie skorzysta. Najbardziej prozaicznym powodem jest chociażby to, że jaki sens ma robienie programu pod Linuksa w programie dedykowanym dla Windowsa, który jeszcze do tego wszystkiego wykorzystuje całkowicie zbędnie DirectX, zajmując przy okazji od pyty procesora, tym samym będąc bardzo niewydajnym. Odpalanie przez czyste Wine jest dużo bardziej opłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dziadekkleofas ;]

Bo to z wami tak:

Jeden ściągnie 10 ocenia, i jak to jest? ;/

20 komentów do wersji 1.0 było a ściągnięć 3 jak dobrze pamiętam.

 

To taki spam grupowy ;] Bo pewnie Linux itp.

 

Fervi

 

@Marmot

Czy tak strasznie dużo zajmuje procka? Dajmy spokój, mi to tam grosze, a mam takiego szrota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Marmocie, zwracaj się do mnie Fa....ekhem... no dobra, niech już będzie Zaxxis xD.

 

Skoro mówisz, że szybciej i łatwiej jest przez zwykłego Wine to 3mam za słowo. W te sobotę będe miał ubuntu - przetestuje i wtedy dam swoja opinie. ^^ To na tyle, pozdrawiam Zaxxis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej może nie do końca, bo przy zwykłym Wine musisz pisać w konsoli "wine nazwaprogramu.exe" w folderze z programem, chyba, że się ustawi, że jak plik exe to ma automatycznie odpalać z użyciem Wine, a tu masz całą otoczkę. Chociaż, jak kto woli np. ja wolę z konsoli sobie odpalić, albo w programie Krusader znaleźć folder z programem i wpisać w nim "wine nazwaprogramu.exe" ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...