Skocz do zawartości

przykład albo silnik RPG


Rekomendowane odpowiedzi

4. Wziąść silnik tacie z samochodu.

Tu się mylisz Gnysku. Game Maker 6.1 jeszcze nie obsługuje silników samochodowych . Ich obsługa będzie możliwa dopiero w wersji 6.2

 

Skąd wziąść przykład albo silnik RPG.??? Taki jak w IceWildDale.???

Nie grałem W Ice Wild Dale, ale jeśli potrzebujesz koniecznie przykładu związanego z RPG to tak się akurat świetnie składa żę posiadam Takowy!! Jest tutaj gdzieś na stronie.... A co tam, pomimo wybitego palca będe dziś hojny:

Walka turowa 3D

 

EDIT

w moich informacjach po boku jest aż pięc trójek co stanowi 50% wszystkich tamtych cyfr.

 

EDIT (2005-08-23)

LOL, bigshark po co mu silnik turówki skoro on chce rpg? :D Tzn. w takich grach jak np. Temple of Elementar Evil (albo jak kto woli: Świątynia Pierwotnego Zła) gdzie są zasady D&D, to w owej grze jest zatrzymanie czasu i rozplanowanie co ludki mają robić... Ale nie wiem jaki to ma związek z tym 8)

Dałem to co miałem, zamiast Bezczelnego nabijania postów sam byś coś zaproponował. Ja nie tworzyłem nowej odpowiedzi bo w taki sposób własnie twoirzą sie offtopy , a ja mam gdzieś licznik postów, jeśli niektórzy czepiają się byle czego by nabić spbie posta to ich sprawa, ja nie dam się sprowokować :D

Ostatnio zauważyłem Pietrusie że sie mnie ciągle czepiasz, nie wiem co ci złego zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Jak ktoś nie wie o co chodzi

Grupa: Members

Postów: 333

Dołączył: 30-November 04

Nr użytkownika: 130

 

Swoją drogą ciekaw jestem kiedy usłyszę pytanie typu "czy ktoś napisze za mnie starcrafta II ??"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, bigshark po co mu silnik turówki skoro on chce rpg? :D Tzn. w takich grach jak np. Temple of Elementar Evil (albo jak kto woli: Świątynia Pierwotnego Zła) gdzie są zasady D&D, to w owej grze jest zatrzymanie czasu i rozplanowanie co ludki mają robić... Ale nie wiem jaki to ma związek z tym 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...