Skocz do zawartości

Super gry


Hanjuso

Rekomendowane odpowiedzi

To moja pierwsza gra

 

Arkanoid

 

To moja druga gra, zrobiona na szybkiego bez glebokiego wnikania w szczeguly :) mozna w nia grac tylko na 2 graczy sterowanie

1 player "wasd" i "h"

2 player strzalki i 0 na klawiaturze numerycznej

 

Pilka_szot

 

To moja 3 gra rowniez na 2 graczy trzeba zabijac sie nawzajem mozna stawiac 'wierzyczki' ktore strzelaja do przeciwnika.zeby moc postawic wierzyczke trzeba pojsc na dol po zoltol skrzynke wtedy zaniesc ja do bazy do pomaranczowej skrzynki i wtedy juz mozna postawic. sterowanie:

player 1 "wasd" k-strzelanie L-stawianie wierzyczki

player 2 strzalki 1-strzelanie 2-stawianie wierzyczki [na klawiaturze numerycznej]

 

Strelanka

 

A to kolejna moja gra nieskonczona ale mysle ze nie bede jej konczyc bo jakos juz stracilem wene do jej tworzenia

 

Ludzio_strike

 

/////////////////////////////////////////

 

Nie dziwcie sie ze te gry sa tak beznadziejne robilem je bez zadnych pomocy zadnych przykladow zadnych tutoriali itp.

 

Niedlugo wwale jeszcze jedna gre w 3d (!!) ale jeszcze nad nią pracuje (ta zrobilem juz z tutorialem :) )

 

 

zapomnialem dac link do 3 gry teraz juz jest sciagajcie i oceniajcie jak bardzo wam sie podoba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkanoid - nie zgłębiałem się za bardzo w gre, odrzuciła mnie grafika która po chwili wpatrywania się w ekran powodowała oczopląs.

 

Piłkaszot - zwykly pong i tutaj zbyt duzo nie mozna na ten temat powiedziec. Chyba najprostsza gra jaką można było zrobić. Jedyne urozmaicenie to te strzelanie.

 

Ludzio Strike - no cóż, grafika jakoś ujdzie - jest humorystyczna i ogólnie do przyjęcia, ale poruszanie się ludka jest juz do bani - naciskając dół ludek lekko podskakuje :huh:, sam skok też jest dziwny za pierwszym razem ludzik skacze niżej a potem podskakuje wyżej, a gdy dotknie sufitu - jego głowa przykleja się do tego sufitu. Poza tym ludzik trzęsie się jak galareta. A jego broń to chyba minigun,albo uzi bo na pewno nie kałasz, mp5, ani m16 (bo na 1 znich to wygląda) - one tak szybko nie strzelają :P. Teraz te dobrze strony - podobały mi się fanty z dźwigniami, troche pokombinować i fajne patenty możnaby uzyskać ;). Zróżnicowanie wrogów też było miłym dodatkiem.

 

Jak na początkującego gry są ok, ale jeszcze długa droga przed Tobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta bron to mialo byc m4a1 :P

 

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

O to nowiusienka gra ktora przed chwila skonczylem, sa narazie tylko 2 plansze ale nie sa latwe. Gra sie dosc dlugo wlancza bo plik exe ma ponad 18 MB

 

http://www.savefile.com/files/7085445

 

mam nadzieje ze teraz zadziala

Edytowane przez Hanjuso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...