Skocz do zawartości

Zablokowane Tura #41


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie wlasnie dorzucam.

 

symulator czołgu

 

1. nie nalezy wjezdzac na klify, koszmarne bugi sie robia a nie malem czasu zeby poprawic

2. mysz - celowanie

3. lewy - strzal z dziala

4. prawy - mg 42

5. W/S do przodu/do tylu A/D - skret lewo/prawo

 

Komunistyczni agresorzy atakuja nasza ukochana ojczyzne, ale tysiacletnia rzesza odeprze ich i zmiazdzy swoimi pancrnymi piesciami, a nasz ukochany wodz pogoni ich az na alaske

 

- tyle propaganda, zostales sam ze swoim tygryskiem przeciwko przewazajacym lczebnie silom armii czerwonej, nie daj sie komuchom, rozwal wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@Kamciog: Zgiń, przepadnij! Czy wy nie umiecie niszczyć obiektów?! Ledwo się uratowałem od resetowania.

@Harvester: To nie o to chodziło. Zauważ, że kiedyś to nie było unikalne, a poza tym jest przecież wielu ludzi którzy mają za hobby kultywowanie tradycji rycerskich i m.in. właśnie symulują oblężenia.

@Yoda: Dasz się przejechać? ^,^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żaden symulator czołgu tylko jakaś gra wojenna mad.gif . Ta gra nie pasuje do tematu.

Tylko go za to nie zabij, za to że zrobił lepsza grę niż ty. A ja znam wiele gier w których jeździ się czołgiem i są symulatorami. Bo to SYMULATOR jazdy czołgiem :)

 

btw copoconaco dobra robota B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze wyjaśnić jedną rzecz:

copoconaco, powinieneś zostać zdyskfalifikowany >.>

 

:/ A czołgiem nie jeździsz chyba?

 

To samo Raistlin... Katapultą strzelasz w domu/chacie?

Pisząc "codzienna rzeczywistość" miałem na myśli rzeczy, których w ogóle jesteśmy w stanie doświadczyć na tym świecie i w tej rzeczywistości. Chodziło o to, żeby zapobiec wrzucaniu przez userów Space Invaders jako "symulatora statku kosmicznego" itp. Tak więc prace copoconaco i Rastlina są jak najbardziej na temat. :)

Gdyby ktoś miał jakie obiekcje, zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...