Skocz do zawartości

Najazd


Myśliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Autorzy:

Programowanie:
Ja.

Fabuła:
Ja.

Grafika:
Ja.

Muzyka:
Ja.

 

Na wyrost wydaje mi się stwierdzenie, że muzyka jest Twoją robotą. Nie mów, że skomponowałeś utwór Paranoid, zespołu Black Sabbath, bo przecież ta piosenka jest użyta w Twojej grze. A to, że ją tam komputerowo przerobiłeś to nie znaczy, że muzyka jest Twoim dziełem. Może się czepiam, ale sugerowałbym to poprawić. Poza tym... czy Paranoid pasuje do tematyki wojennej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta gra to prawdziwa sztuka! Przecież gry nie ocenia się po grywalności, grafice i muzyce lecz po chęciach (trochę kłamię, ale co tam :jezor:)!

I teraz zastanówcie się: czy wy potrafilibyście zmusić aż SIEDEM osób do współpracy nad tak żałosną grą(przepraszam :rolleyes: ). Wszyscy czekamy na drugą część, tym razem (teraz na poważnie) weź się porządnie do roboty, bo wykorzystanie skryptów innych osób to nie gra... Ja też mogę ci pomóc (chociaż pewnie czasu nie bede miał), ale ci pomogę (oczywiście jeżeli sam też coś zrobisz)

 

Na razie ta gra zasługuje na 1/5 :death: (założę się, że DWÓJKA pobije wszystkie inne gry na całym GMCLANIE! ot co!

 

Edit: Już wiem! On robił przykład dla początkujących Gmclanowiczów! To prawda? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założę się, że DWÓJKA pobije wszystkie inne gry na całym GMCLANIE! ot co!

 

HAHA chyba nie znasz myśliwego dwójka wyszła zdaje się w wakacje ale nie pobiła Almory :thumbsup:(Ale może 3 pobije). Poza tym kto odświeżył temat?? Przez takiego jednego warna dostałem i nie mogę go stracić. Ale tamten był gorszy bo odświeżył go po dwóch latach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...