Skocz do zawartości

Zablokowane śląsk


malcolm x

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Moim zdaniem południową i wschodnią Polskę powinno się zbombardować, teren wyrównać i nasadzić buraków. To tyle co mam do powiedzenia a propos tego wątku. Albo najlepiej przeprowadzić secesję i z całego Pomorza utworzyć nowe państwo o nazwie Pomerania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@upupup: Sam jesteś IMO bez sensu .___.

@upup: Twój ostatni post to spam.

btw. to kiedy pijemy?

nie ma zawodników

 

Moim zdaniem południową i wschodnią Polskę powinno się zbombardować, teren wyrównać i nasadzić buraków. To tyle co mam do powiedzenia a propos tego wątku. Albo najlepiej przeprowadzić secesję i z całego pomorza utworzyć nowe państwo o nazwie Pomerania.

ja Cię zbombarduje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma zawodników

:(

Moim zdaniem południową i wschodnią Polskę

Spoko, górny Śląsk jest na południu, a na południopwym wschodzie małopolska.

Głupie buce z was są, pomiatacie śląskiem ale gdyby nie Ślask to Warszawa by teraz nie byla taka jaka jest, to śląsk wysyłał kupe kasy do warszawy, jak wam nie było czym dupy grzać.A teraz to wszystko co najgorsze, naszczescie mamy GKS Katowice, Ruch Chorzów, GKS Jastrzębie, Polonie Bytom, Górnika Zabrze, Odre Wodzisław, Piasta Gliwice, GKS Tychy, pozwole sobie nadmienić równierz zespół z mojej dzielnicy MK Górnik Katowice, i moją drużyne LGKS 38 Podlesianka. Powiedzmy jeszcze, że Zagłebie Sosnowiec. Gińcie.

@micemincer

Oskarżam Cie o spamienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zawsze wszytskiemu winni są warszawiacy?

Nie, to zawsze wszystkiemu winni są Ślązacy! Nie chcecie nam dać Euro 2012 na Śląskim! Powiedz mi! Dlaczego?! W Tym głupim Wrocławiu trzeba budować Stadion Prawie od Podstaw, a Śląski wystarczyło by rozbudować ziom!!! DALCZEGO!?Z resztą Śląsk sie zawsze odzucalo bo tu sa uczciwi ludzie, i bierze sie tych goroli z Warszawy których mozna namówić na korupcje, przkład? Mój sąsiad byłby na bramce w reprezentacji Polski, gdby nie komunizm to mi nie mów że Warszawiaki maja najgorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Yoho:

Komunizm się już skończył, pamiętasz? Teraz to ja mógłbym napisać, że gdyby nie te przywileje górników, to Polska by była znacznie bardziej odciążona finansowo. Niestety nikt z naszych polityków nie chce czerpać wzorców z Margaret Thatcher.

 

@Vardi:

To było do mnie? Mi się ogólnie nie podobają tamte rejony Polski, zwłaszcza ta "piękna" architektura górniczych miast. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yoho:Komunizm się już skończył, pamiętasz? Teraz to ja mógłbym napisać, że gdyby nie te przywileje górników, to Polska by była znacznie bardziej odciążona finansowo. Niestety nikt z naszych polityków nie chce czerpać wzorców z Margaret Thatcher.

Żartujesz?!

@Vardi:To było do mnie? Mi się ogólnie nie podobają tamte rejony Polski, zwłaszcza ta "piękna" architektura górniczych miast.

Typowy gorol...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
No tak, więc niech tam uciekają. Śląsk to wg. mnie wrzód na dupie Polski.
Ahhh... nie zrozumiałem poprzedniej wypowiedzi. :P

 

ps. I chciałbym dodać, że pod II WŚ na Warszawę pracowała cała Polska. Przykładowo ze zbombardowanego Szczecina wywieziono strasznie dużo materiału budowlanego polityką rabunkową wręcz, ponieważ nie wiedziano do końca jak to będzie z tymi terenami zachodnimi, czy zostaną w Polsce czy nie. Swoją drogą po dzień dzisiejszy Niemcy i Polska nadal nie podpisały traktatu w sprawie unormowania granicy zachodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...