Skocz do zawartości

Zablokowane Crack'i - czy można?


Exigo

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie jak w tytule, czy Crack'i są legalne, bo mam wątpliwości i zarazem pytanie.

Mam problem, pożyczyłem "Wiedźmina" koledze, ale mam ochotę pograć, czy użycie crack'a jest koniecznością? Czy to jest legalne? :huh:

 

są legalne,idź na policje z grą i crackiem,na pewno pomogą ci uruchomić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak w tytule, czy Crack'i są legalne, bo mam wątpliwości i zarazem pytanie.

Mam problem, pożyczyłem "Wiedźmina" koledze, ale mam ochotę pograć, czy użycie crack'a jest koniecznością? Czy to jest legalne? :huh:

nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoL...

 

Swoją drogą użytkownik ma prawo do zrobienia kopii zapasowej gry (co niestety jest utrudnine zabezpieczeiami - ale i tak wszystko da się obejść...). Ale to ma być kopia na wypadek zniszczenia oryginału - a nie kopia do rozprowadzania :P

 

Oczywiście nie jest to legalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to legalne... Boże znacie się na prawie jak mucha na kupie XD

Jeżeli masz dowód zakupu Twojego Wiedźmina a pożyczyłeś koledze i chciałbyś pograć to możesz "obejść zabezpieczenia" w grze na Twoim komputerze w celu użycia produktu ;)

 

... Gorzej jakbyś dowodu zakupu nie posiadał i policja wtedy wbiła by Ci na chate xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie przesadzajcie. Policja nie zrobi na niego nalotu bo pożycza gry innym. :) Oni mają wiele poważniejszych spraw na głowie.

ta łapanie tych wrednych palaczy trawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy się k**wa jebanej policji boicie? hahahahaahaha

nie ciesze się bo się przyzwyczaiłem do gej klanowej niesprawiedliwości jest ona porównywalna do cracka

A taki niby miłosierny jesteś. Pamiętasz jeszcze ten program otwierający linki do charytatywnych stron? '-_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...