Skocz do zawartości

Komiks o GMCLAN


ariyme

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 223
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Gdyby ari była gdzieś o 20 cm wyższa, to by dresiarze oddawali jej komórki ze strachu.
Hehe. Żarty żartami, ale poważnie mówiąc, to kłopot nie jest w ari, bo mam siostrę podobnego wzrostu i nie uważam by była karyplem, całkiem wporzo wzrost jak na kobietę. Problemem jest tutaj Tymon, który psuje statystyki wzrostu adminów. Ja mam 174, gnysek 176, borek chyba podobnie jak gnysek, a tymon? Dryblas jeden... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 174, gnysek 176, borek chyba podobnie jak gnysek

Jaki porządek.

Kurde oglądając twoje fotki sądziłem że masz jakieś 190,to samo myślałem o Borku.

A Tymon to ile ma w końcu?

~193-195cm. :)

Drabina.

Murda z tym daj spokój zrób coś takiego, że widze jak black wywala mnie z czatu i że przyjeżdżam do niego z siekierą i zabawa się kończy :D.

aha i mam z 180 wzrostu jaby co.

Max 165,już to pisałem,ale usunięto tego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko 1,64m. I co z tego? Wzrost nie ma nic do rzeczy. Dodam, że u mnie w szkole są same dryblasy-megalomany, tj. większość. Denerwuje mnie taka osoba, która podchodzi do ciebie i mówi "Jak chcesz mi coś powiedzieć, to weź drabinę i powiedz mi to prosto w twarz". To żałosne, żenada i żal.ru.

 

Cieszę się ze swojego wzrostu, bo dziewczyny nie są ani za niskie, ani za wysokie (co nie znaczy, że się z nimi umawiam... jeszcze).

 

@Ari: Co tam brzęczysz? Nie no dobra, to był głupi żart :D Jak to powiedział mój kumpel do drugiego głupszego: "U ciebie rodzice inwestowali w wysokość, a nie jakość".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle alkoholi nie pijam. Ewentualnie ostatnio herbatę z rumem/likierem. :]

Po za tym, ona robi komiks dla przyjemności z własnej woli, a wy robicie z tego obowiązek, litości... ludzie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie też bym porobił jakieś komiksy bo ostatnio nie idzie mi z grami, i rysowanie to jedyne co mi pozostaje. ale mam chyba zbyt popieprzony humor zeby sie z tym lansować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle alkoholi nie pijam. Ewentualnie ostatnio herbatę z rumem/likierem. :]

Po za tym, ona robi komiks dla przyjemności z własnej woli, a wy robicie z tego obowiązek, litości... ludzie. :D

 

pozostawię ten post bez komentarza.

PS.

coś mi się wydaje że niedługo da jakiś komiks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...