Skocz do zawartości

Zablokowane Rozmowy niezbyt kontrolowane


ariyme

Rekomendowane odpowiedzi

Może to dziwnie zabrzmi, ale muszę to powiedzieć... :P

Z racji tego, iż na gmclanie większość to osobniki płci męskiej... mam pytanie.

Znacie jakieś techniki 'powstrzymania' wzwodu?

 

sorry że odświerzam stary wątek, ale dopiero to przeczytałem i w końcu rozmowy niezbyt kontrolowane ;D

Jak dla mnie pytanie roku, no może poza "co to jest kondom?" adasia G.

 

Czasami nadchodzi nieodpowiedni moment, gdzie niespodziewanie (mówiąc potocznie) "stanie"

 

nie ma nieodpowiednich momentów, laski to kręci hahaha, szczególnie w klubie jak laska wyczuje na tyłku albo na nodze żże twardy z Ciebie chłopak - wtedy bierzesz ją od tyły żeby sie poobcierała - i już jest Twoja :D

 

... co robicie?

Osobiście skupiam się starając obliczyć jakieś skomplikowane działanie matematyczne, ale czasami to nie działa. Co radzicie? :jezor:

radze sobie znaleźć niewolnice ze sprawną ręką, ustami lub słowem za które gnysek mi kiedyś dał warna :)

a jak sprawa ma sie w miejscu publicznym to weź jakąś laske na kolana żeby zasłoniła ;)

tylko nie przebij jej spodni. jesli ma spodniczke to tym lepiej

 

Wbrew pozorom pisze całkiem serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

vader: 'emocjonującego' posta nam ukazałeś ;F

Wiem. Aż się posikałęm, kiedy go czytałem zaraz po napisaniu go. Myślałem sobie: co mogłem znowu emocjonującego napisać. Wiedziałem, że tom może być wszystko, bo w ogóle siebie nie znam. I am Vader jest taki tajemniczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Aż się posikałęm, kiedy go czytałem zaraz po napisaniu go. Myślałem sobie: co mogłem znowu emocjonującego napisać. Wiedziałem, że tom może być wszystko, bo w ogóle siebie nie znam. I am Vader jest taki tajemniczy....

UKRADŁEŚ MI KOBIETĘ!!!

 

Co to miało być? :mellow:

 

Powiem prosto z mostu:

Może i jestem nie lepszy, może byłem kiedyś durny może jest tak i teraz, ale Ty masz zdrowo jeb*ięte na tej głowie :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, może byście mi najpierw powiedzieli kim jest korn?

 

UKRADŁEŚ MI KOBIETĘ!!!

 

Co to miało być? :mellow:

 

Powiem prosto z mostu:

Może i jestem nie lepszy, może byłem kiedyś durny może jest tak i teraz, ale Ty masz zdrowo jeb*ięte na tej głowie :huh:

Nie można powiedziec czegos tak sobie? Żartowałem przecież. Ale jesteś pokręcony....

BTW O jaką kobietę ci biega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...