Skocz do zawartości

Zablokowane Rozmowy niezbyt kontrolowane


ariyme

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale one przynajmniej mają jakieś odrobinki inteligencji :P

 

O i to już prędzej ;) Będzie wielkanocny (wigilijny? :P ) tuXman

 

Bawiły się 2 blondynki klockami, przyszła 3. i spuściłą wodę.

W jaki sposób zginęła blondynka podczas picia mleka?

 

 

Usiadła na niej krowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przestańcie już, bo znowu ten temat schodzi na psy, znowu zaczęliście przesadzać, jak za początku istnienia tego tematu. Może i to było na początku śmieszne, ale już nie jest. Nie sądzicie, że już trochę przeginacie pałę z tym obrażaniem Tuxmana? Wiecie, że mogę dać wam wszystkim po warnie z racji 6. punktu regulaminu za to? Dajcie sobie siana, albo róbcie wszystko w dobrym smaku, bez przesadyzmów ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przestańcie już, bo znowu ten temat schodzi na psy, znowu zaczęliście przesadzać, jak za początku istnienia tego tematu. Może i to było na początku śmieszne, ale już nie jest. Nie sądzicie, że już trochę przeginacie pałę z tym obrażaniem Tuxmana? Wiecie, że mogę dać wam wszystkim po warnie z racji 6. punktu regulaminu za to? Dajcie sobie siana, albo róbcie wszystko w dobrym smaku, bez przesadyzmów ;p .

 

Thx, że mnie bronisz :D

 

Ale staram się być dobrym forumowiczem, a robicie jajca ze mnie :( (opróćz modków i adminów poza Snake'em i Ranmusem)

 

;o i jak zrobiliście już catch the clown open source ??

 

Heh. Na razie brak pomysłów na Open Source'owe gry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zamiast lizać nas po zadach to byś wziął się za siebie i postawił, a nie dalej lizał za to, że Cie besztamy ;/ to nie jest mądre... Im bardziej będziesz się podlizywał i pokazywał jakim NAZISTĄ(!!!!!) jesteś tym bardziej będę Cię niszczył tu na gmclanie i gdziekolwiek Cie spotkam ;] bo nie lubię takich typów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...