Skocz do zawartości

Zablokowane Rozmowy niezbyt kontrolowane


ariyme

Rekomendowane odpowiedzi

a co mi kanar zrobi xD? spisze? xPPP zadzwoni po sokersów?

Tylko zbiłbyś takiego łebka. Nie wywinąłbyś się z problemów przez długi czas.

 

Taka prawda: walniesz bandziorowi który chce cię zabić -> sam pójdziesz siedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popieram Pietera. Przecież istnieje obrona własna. Jak zabijesz jakiegoś łebka, który chce cię zabić, to nie pójdziesz siedzieć, ponieważ zrobiłeś to z obrony własnej ;)

Tuxman więc możesz bezkarnie rozpieprzyć pół świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Pietera. Przecież istnieje obrona własna. Jak zabijesz jakiegoś łebka, który chce cię zabić, to nie pójdziesz siedzieć, ponieważ zrobiłeś to z obrony własnej

Jaaa co człowiek :huh:

będziesz miał wtedy rozprawę w sądzie, i jak z nam życie, to sąd orzeknie, że przekroczyłeś granice obrony własnej i potem będą cię ruchać starzy, owłosieni i napaleni goście, którzy nie myli swojej pały przez ostatnie 5 lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie powiedziałem, że jak kogoś się zabije w obronie własnej to nie jest się karanym więc co ty chrzanisz tukman?

 

Czytałem kiedyś o takim przypadku i tak było, że zabito pijaka w obronie własnej i nie siedzi się za kratami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem kiedyś o takim przypadku i tak było, że zabito pijaka w obronie własnej i nie siedzi się za kratami :P

 

Gdzie czytałeś? Na Tibii tak napisali w depo? :lol:

 

Edit:

 

Po pierwsze, jeżeli napastnik nie ma broni (nawet jeśli jest 100 razy silniejszy od Ciebie) - Ty również jej nie możesz wyciągnąć. Po drugie, nie możesz sam zaatakować. Jeżeli idzie Ci pobić, to czekaj bezczynnie, bo jak uderzysz pierwszy to Ty pojdziesz siedzieć... typowo polskie klimaty :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...