Skocz do zawartości

Ulubiona Kreskówka


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 265
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak to jaka jest ulubiona? Spongebob Kanciastoporty! Znam piosenkę tytułową na pamięć!

 

 

 

Jesteście gotowi?

Tak jest kapitanie!

Nie słyszaaaaałeeeeem!

Tak jest kapitanie!

Oooooooooooooooooo! Kto ananasowy pod wodą ma dom?

Spongebob Kanciastoporty!

Kanciasto kanciasty i żółty jak on!

Spongebob Kanciastoporty!

Kto grzyby i fale ze śmiechu chce gryźć?

Spongebob Kanciastoporty!

Kto jak ryba w wodzie poczuje się dziś?

Spongebob Kanciastoporty!

Gotowi?

(Szybko)Spongebob Kanciastoporty! Spongebob Kanciastoporty! Spongebob Kanciastoporty!

Spooooongeboooooooob Kanciastoprty!

Chachachachachacha! Chuchua!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jaka jest ulubiona? Spongebob Kanciastoporty! Znam piosenkę tytułową na pamięć!

 

 

 

Jesteście gotowi?

Tak jest kapitanie!

Nie słyszaaaaałeeeeem!

Tak jest kapitanie!

Oooooooooooooooooo! Kto ananasowy pod wodą ma dom?

Spongebob Kanciastoporty!

Kanciasto kanciasty i żółty jak on!

Spongebob Kanciastoporty!

Kto grzyby i fale ze śmiechu chce gryźć?

Spongebob Kanciastoporty!

Kto jak ryba w wodzie poczuje się dziś?

Spongebob Kanciastoporty!

Gotowi?

(Szybko)Spongebob Kanciastoporty! Spongebob Kanciastoporty! Spongebob Kanciastoporty!

Spooooongeboooooooob Kanciastoprty!

Chachachachachacha! Chuchua!

 

wierz mi, wszyscy wierzą Ci na słowo, nie musisz nic udowadniać. :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam lubię Kapitana Bombę i Kolesia GIT :)

4fun TV

Ogólnie Kartony z 4Funa są świetne. Miś Push-upek i Piesek Leszek najlepsze z tych wszystkich. Z Kapitana Bomby to było tylko parę fajnych odcinków, reszta się sprowadzała do:

"- O kurcze, w coś przywaliliśmy!

- Co?

- O ku***, przyje******* że ch**

- No :)"

 

Zresztą, pamięta ktoś:

;> ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grabarz chyba myśli, że mowa o Misiu Uszatku i Piesku Reksio :( . Cóż, w końcu z jakiegoś powodu tamte kreskówki mają oznaczenie, że od 16 lat dopiero (:

NIE. Nie myślcie sobie, że jestem taki głupi (no comments pls). Wiem, o co ci chodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Dużo śmieszniejsze od Kapitana Bomby czy Włatców Móch.

Toś przyrównał dopiero. :P. Pewnie jest, ale od kreskówki wymaga się czegoś lepszego niż sprośnego humoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włatców Móch którymi wszyscy się jarają.

Też tak myślałem, że to głupie i żałosne, ale gdy obejrzałem parę odcinków to wciągnęło mnie, np taka scenka (z pamięci):

Maślana - <pip>

pani frał - Maślana!

Konieczko - <pip>

pani frał - Konieczko!

babcia anusiaka - wyjdziecie stąd jak zjecie pierożki <kładzie na stole miche pełną pierogów, każdy wielkości pięści pudziana>

pani frał - o ja pier***e!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, że to głupie i żałosne, ale gdy obejrzałem parę odcinków to wciągnęło mnie, np taka scenka (z pamięci):

Maślana - <pip>

pani frał - Maślana!

Konieczko - <pip>

pani frał - Konieczko!

babcia anusiaka - wyjdziecie stąd jak zjecie pierożki <kładzie na stole miche pełną pierogów, każdy wielkości pięści pudziana>

pani frał - o ja pier***e!

 

Co w tym śmiesznego?Przekleństwo?Bo sytuacja nie byla śmieszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, że to głupie i żałosne, ale gdy obejrzałem parę odcinków to wciągnęło mnie, np taka scenka (z pamięci):

Ja mam swoje zdanie o Włatcach wyrobione po obejrzeniu ok. 5 czy 6 odcinków. Marna podróba South Parka.

 

Pewnie jest, ale od kreskówki wymaga się czegoś lepszego niż sprośnego humoru.

To też zależy, czego my chcemy od kreskówki (: . Ja chcę się pośmiać, inni wolą podziwiać cudną kreskę, a inni wybitną muzykę. Co kto woli ;P .

 

Aż zapodam takimi losowymi, fajnymi odcinkami różnych Kartonów z 4Funa, jak ktoś nie widział:

- Miś Push-upek http://www.youtube.com/watch?v=J8ao5K6ON68

- Kapitan Bomba http://www.youtube.com/watch?v=JXE_Fyjib4c (akurat za tą kreskówką nie przepadam, ale ten odcinek jest wporzo)

- Piesek Leszek http://www.youtube.com/watch?v=qXOXOsQW-oQ

- Generał Italia http://www.youtube.com/watch?v=bGDZUXDqd5g

- Koleś Git http://www.youtube.com/watch?v=AbCUnasimO8

i parę innych jeszcze jest jak Gradobicie Pytań czy Człowiek Biegunka, ale nie chce mi się szukać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up: @gibon: ;[ Nie jesteś fajny ;]

 

Może dlatego was to nie śmieszy, bo macie inne poczucie humoru, to źle. Ja się śmieję przynajmniej godzinę w ciągu całego dnia i jest mi z tym dobrze, bo nie chodzę przygnębiony.

 

btw. to wg. ciebie przekleństwa są po to, żeby tego co ich używa traktować jako kogoś fajnego? Stary, żałosny stereotyp na którym polega ok. 90% polskiej młodzieży.

 

nwm, koniec offtopu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziab:

" ostatnio do Family Guy'a się wyjątkowo przekonałam. :x".

Nie czytałem zbytnio twoich postów,ale może jakieś zdjęcie pokażesz?Chyba że Dziab lubi udawać dziewczynę.

 

@Marmot,jak możesz oglądać takie suchary na 4fun.tv

 

Z tych co wymieniłeś to do poziomu średniego zaliczam tylko Miśka Push-Upka i może parę odcinków kapitana bomby.

Osoby oglądające te badziewia nie powinny krytykować WM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziab:

" ostatnio do Family Guy'a się wyjątkowo przekonałam. :x".

Nie czytałem zbytnio twoich postów,ale może jakieś zdjęcie pokażesz?Chyba że Dziab lubi udawać dziewczynę.

 

lol, nigdy w życiu nie zdarzyło mi się UDAWAĆ dziewczyny. : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marmot,jak możesz oglądać takie suchary na 4fun.tv

 

Z tych co wymieniłeś to do poziomu średniego zaliczam tylko Miśka Push-Upka i może parę odcinków kapitana bomby.

Osoby oglądające te badziewia nie powinny krytykować WM.

Pushupek i Generał Italia są na o wiele wyższym poziomie niż Włatcy Móch. Humor taki jak w Piesku Leszku trzeba po prostu lubić, a inne są takie sobie. Akurat Kapitan Bomba jest moim zdaniem jednym ze słabszych Kartonów, humor identyczny jak w WM, fajnych odcinków może były z 2 lub 3. Najgorszy jest Człowiek Biegunka, nieśmieszne i zbyt oczywiste.

A Włatcy Móch to badziewie i tyle ;p . Humor tego kompletnie do mnie nie trafia. Nie rozumiem, dlaczego nie powinienem krytykować tej kreskówki, bo oglądam Kartony o_o .

 

Nie czytałem zbytnio twoich postów,ale może jakieś zdjęcie pokażesz?Chyba że Dziab lubi udawać dziewczynę.

A potem się dziwić, że dziewczyny nie odwiedzają GMCLAN, bo się trafia zgraja osób, które fotki chcą od nich. Wystarczy przejrzeć parenaście ostatnich stron Foto-galerii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot napisał:"A potem się dziwić, że dziewczyny nie odwiedzają GMCLAN, bo się trafia zgraja osób, które fotki chcą od nich. Wystarczy przejrzeć parenaście ostatnich stron Foto-galerii..."

Mógłbym poudawać dziewczynę,przynajmniej bym wiedział że napaleni nastolatkowie by mi pomagali nawet w błachych sprawach(tak nawiasem mówiąc).

A może nie odwiedzają Gieemklan ponieważ normalne dziewuszki nie intereują się programowaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...