Skocz do zawartości

Ulubiona Kreskówka


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, więc ja odświeżę ten temat z tym samym zapytaniem: Jaka jest wasza ulubiona kreskówka ??? Temat mnie znów zainteresował, więc odświeżam, ponieważ stwierdziłem że nie warto pisać nowego tematu. Powód odświeżenia ? Ekipa Gmclanu bardzo się zmieniła od czasu napisania tego tematu. Więc proszę teraz "nową" ekipę aby opisała swoją ulubioną kreskówkę.

 

P.S. Admini i Modzi nie dawajcie mi za to warna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 265
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kiedyś:

Wszystkie które chodziły na CartoonNetwork i Fox Kids.

Hmm,Flinstonowie,Looney Tunes(chyba tak to szło):czyli ogólnie wszystkie z królikiem Bugsem,kaczorem Duffy,tym małym marsjaninem z czerwoną szczotą na głowie i zielonym psem,Tom i Jerry,Johnny Bravo,Jam Łasica,hmm...Dextera się też oglądało,Strusia Pędziwiatra,Scooby Doo,Spidermana,Świat według Ludwiczka,Pinky i Mózg,Krowa i kurczak,ogólnie kreskówki Hanna i Barbara czy jakoś tak.

Troche nie po kolei,ale wymieniałem na szybkości.

 

Jesczze dawniej temu oglądałem też Reksia,Smerfy,Muminki,hmm...tyle chyba.

Nie przepadałem natomiast za bolkiem i lolkiem,spidermanem,jakimiś wilkami i zającami itp.

 

Aktualnie:The Simpsons,South Park,Family Guy(Głowa Rodziny),Włatcy Móch,Przerysowani i chyba tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś:

Wszystkie które chodziły na CartoonNetwork i Fox Kids.

Hmm,Flinstonowie,Looney Tunes(chyba tak to szło):czyli ogólnie wszystkie z królikiem Bugsem,kaczorem Duffy,tym małym marsjaninem z czerwoną szczotą na głowie i zielonym psem,Tom i Jerry,Johnny Bravo,Jam Łasica,hmm...Dextera się też oglądało,Strusia Pędziwiatra,Scooby Doo,Spidermana,Świat według Ludwiczka,Pinky i Mózg,Krowa i kurczak,ogólnie kreskówki Hanna i Barbara czy jakoś tak.

Troche nie po kolei,ale wymieniałem na szybkości.

 

Jesczze dawniej temu oglądałem też Reksia,Smerfy,Muminki,hmm...tyle chyba.

Nie przepadałem natomiast za bolkiem i lolkiem,spidermanem,jakimiś wilkami i zającami itp.

 

Aktualnie:The Simpsons,South Park,Family Guy(Głowa Rodziny),Włatcy Móch,Przerysowani i chyba tyle.

 

dziwna wypowiedź najpierw napisałeś że lubisz Spidermana a potem że za nim nie przepadasz ?? :o :tv_happy:

 

ja też bardzo lubię bajki hanna barbera zwłaszcza adamsów i kocią ferajnę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam swojego czasu lubiłem np. YataMan, coś tam o ciuchci (ale to jak byłem mega mały), pokemony i wiele innych których tytułów nie pamiętam. Teraz bajek nie oglądam, może dla tego że jestem za stary? a może że po prostu nie mam czasu.... ;]

 

UP:

 

No rzeczywiście... :) sam sobie zaprzecza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dziwna wypowiedź najpierw napisałeś że lubisz Spidermana a potem że za nim nie przepadasz ??"

Napiszę tak:

Rok 1998:

W kwietniu Fox Kids rozpoczyna swoją emisję w Polsce.

Premiery kreskówek: Pinokio; Hutch Miodowe Serce; Księżniczka Sissi; Księżniczka Tenko; Patrol Jin Jina; Trzy małe duszki; Teknoman; Eskadra Orła; M.A.S.K.; Kleszcz; Piotruś pan i piraci; Pełzando; Spiderman; X-Men; Mysz i potwór; Potworne pomidory i in.

 

 

Premiery seriali: VR-Troopers; Klub Szalonego Profesorka; Masked Rider; Eerie Indiana; Eerie Indiana: Inny wymiar; Gęsia skórka; Beetleborgs; Liceum na morzu.

 

To było jak miałem ok. 7 lat,bałem się poprostu tych kreskówek,a dokładnie X-menów,ale zawsze te dwie kreskówki uchodziły u mnie za jedną.

 

Dopiero po paru latach zacząłem systemtycznie oglądać przygody człowieka pająka.

 

A tu link,może komuś się przypomni jakaś dawniej oglądana kreskówka:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Fox_Kids

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Batman Beyond ktoś pamięta? Świetne wskrzeszenie mrocznego rycerza, szczególnie w filmie kinowym Return of the Joker. Nie była to typowa kreskówka dla dzieci [choć trudno nazwać to kinem wyłącznie dla dorosłych], widać było krew, bohaterzy nie tylko okładali się piąstkami, ale widać też było śmierć, nawet małą rólke miały panny spod latarni. W ostatecznej wersji trzeba było zmienić połowe dialogów, wyciąć sporo scen walk, usunąć zabijanie i krew. Polecam nieocenzurowaną wersję reżyserską wszystkim fanom Batmana, szczególnie że zgarnęła lepszą średnią ocen niż wszystkie aktorskie filmy z człowiekiem-nietoperzem [no oprócz Dark Knighta]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nowego u scoobiego nie było już chyba robione przez hanna barbera ale i tak jest fajne :D Jednak uważam że HB robiło bajki świetne a może nawet najlepsze

Warner Bros też nie było złe.

Akurat czytałem sobie o rożnych wytwórniach i natrafiłem na ten fragment:

Warner Bros. Entertainment (Warner Brothers) – amerykańska wytwórnia filmowa.

Warner Bros. jest producentem lub dystrybutorem ponad sześciu i pół tysiąca filmów fabularnych.

Oraz czternastu tysięcy tytułów animowanych (w tym półtora tysiąca kreskówek)

 

I jeszcze jedna ciekawostka:

Wytwórnia została założona przez braci Warner - emigrantów z Polski.

Urodzeni w Krasnosielcu na Mazowszu.

:jezor:

 

I kawałek o CartoonNetwork:(nawiązujący do tych dwóch wytwórni)

Częścią Cartoon Network jest Cartoon Network Polska. Seriale nadawane w Cartoon Network pochodzą głównie ze studia Hanna-Barbera i Warner Bros.

 

No to tyle,źródło Wikipedia.

 

@LolikZabijaka:

Scooby Doo:

produkcja odbywała się w ich studio Hanna-Barbera, zaś od 2001 odbywa się w Warner Bros. Animation..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jako mały szczyl uwielbiałem Yattamana oraz Dajmosa (czasy przedszkola rox xD), potem Tajemnicze Złote Miasta (City of Gold: Children of the Sun), do teraz mam na płytce wszystkie odcinki :D no i potem to już pokemony hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gibon, zobacz na temat Metro Goldwyn Mayer. : P

Ulala.

Wrzucę jako ciekawostkę:

Metro-Goldwyn-Mayer lub MGM – amerykańska wytwórnia filmowa, zajmująca się produkcją filmów, mająca swoją siedzibę w Hollywood.

 

Założycielami przedsiębiorstwa byli urodzony w Warszawie Samuel Goldwyn (1879-1974), Marcus Loew (1870-1927) i Louis B. Mayer i (1885-1957).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jako mały szczyl uwielbiałem Yattamana oraz Dajmosa

Zapomnialem ze byly takie bajki w ogole :D ale fakt przedszkole i wczesna podstawówka to sie ostro oglądało :D Było jeszcze anime o dzieciaku który sie boi białych majteczek, ale co to mogło być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...