Skocz do zawartości

Kawały na wycieczkę


zalu

Rekomendowane odpowiedzi

hmh podobno jak sie komuś nasypie soli na majtki (jak będzie spał) to rano obudzi sie z żółtą plamą na pościeli :D w sumie to wodą też można najśmieszniej jest rano jak ta osoba strasznie próbuje to ukryć :F

dobra heh jak lubisz komuś w majtach grzebać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdziwisz się :P

ok kawałęk fabuły

gość nagrabił sobie u całej klasy a zwłaszcza u chłopaków kilka oprócz kilku ''wpływowych'' osób z klasy

Gość najbardziej boi się kompromitacji przed klasą bo inaczej te wpływowe osoby odwrócą się od niego

więc jeśli on się nie wygłupi sam z siebie to my mu pomożemy i nie będzie nigdy więcej obrażał nas i nie będzie już odrabiania za niego lekcji

cytat z pewnego dialogu w grze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość nagrabił sobie u całej klasy a zwłaszcza u chłopaków kilka oprócz kilku ''wpływowych'' osób z klasy

Gość najbardziej boi się kompromitacji przed klasą bo inaczej te wpływowe osoby odwrócą się od niego

więc jeśli on się nie wygłupi sam z siebie to my mu pomożemy i nie będzie nigdy więcej obrażał nas i nie będzie już odrabiania za niego lekcji

Jaaaa ale superrr1!!! :w00t2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jak ktoś śpi a mu się palce do wody zimnej włoży to też się zeszcza : d , nalej wody do szklanki połóż ją na ziemi i włóż do niej komuś palce xd.

 

Ale wyrąbany w kosmos zart .. chodz zrobimy tak Tobie i sie posmiejemy , ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmh podobno jak sie komuś nasypie soli na majtki (jak będzie spał) to rano obudzi sie z żółtą plamą na pościeli biggrin.gif w sumie to wodą też można najśmieszniej jest rano jak ta osoba strasznie próbuje to ukryć :F
A to może lepsze?.. go się nie czepiacie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na szkolnej wycieczce w nocy całego wysmarowali pastą do zębów... :D

Super masz znajomych napewno cię bardzo szanują xD

 

Pastą do zębów to nic :P . Ciekawszą historyjkę o smarowaniu kogoś czymś opowiadał swego czasu Ranmus na czacie, ale nie będę powtarzał, bo ktoś jeszcze to zrobi :) .

No powiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę ja prosiłem tylko o kilka kawałów a nie o prawienie kazań a co zrobie to moja sprawa <_<

wpływowe osoby: Są pupilkami wszystkich nauczycieli i jak kiwną palcem na czyjeś konto ląduje 5 albo 1

ich rodzice pracują w szkole

mają też ''ochroniaży'' więc im nic nie grozi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...