Skocz do zawartości

Zablokowane Wyslanie linku strony


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewna prośbę czy powiedział by mi ktoś jak zrobić, by wysłać linka załóżmy www.wp.pl/kkfisdfsiadasdas(czyli strona na jakiej się znajduję) na jakiś email czy mógłby mi ktoś pomóc z góry dziękuję ^^ sry za ortografie itp. ale klawia mi szwankuje a i robie to w php (za pomoc dzieki mike_p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mem pena prozbe czy pwiedzial by mi ktos jak zrobic by wyslac linka zaluzmy www.wp.pl/kkfisdfsiadasdas(czyli strna na jkiej sie znajduje) na jakis email czy moglby mi ktos pmuc z gory dzikuje ^^ sry za ortorafie itp. ale klawia mi szwnkje

Mam pewna prośbę czy powiedział by mi ktoś jak zrobić, by wysłać linka załóżmy www.wp.pl/kkfisdfsiadasdas(czyli strona na jakiej się znajduję) na jakiś email czy mógłby mi ktoś pomóc z góry dziękuję ^^ sry za ortografie itp. ale klawia mi szwankuje

 

To nie takie trudne. I nie wmówisz mi, że to wszystko wina klawiatury. Chodzi o php?

<php
mail("twoj@stary.pl","temat","$_SERVER[HTTP_HOST]");
?>

Czy coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tez niestety niedziala a moze dalo by sie zrobic zeby wysylalo tresc strony to bym jakos przeedytowal

A dalo by sie zeby wyslalo zmienne czy jak one sie nazywaja (niepamietam) f1 i f2

a i chcialbym sie zapytac czy jak postaiw / czy // to to co dalej napisze (w tej linice) niebeidze sie liczyc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tez niestety niedziala a moze dalo by sie zrobic zeby wysylalo tresc strony to bym jakos przeedytowal

A dalo by sie zeby wyslalo zmienne czy jak one sie nazywaja (niepamietam) f1 i f2

a i chcialbym sie zapytac czy jak postaiw / czy // to to co dalej napisze (w tej linice) niebeidze sie liczyc ?

WTF? Polish please!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...