Skocz do zawartości

Zablokowane soldat.gmclan.org


Ajot

Rekomendowane odpowiedzi

MOge ja...najwyżej bigshark.

 

:jezor: :jezor: Tak już wam postawiam serwa, a może mam wam jeszcze postawić obiad w ekskluzywej restauracji?? mało?? To moge dorzucić jeszcze kawe, deser, i jakieś przystawki.... To wam też nie wystarcza? No to wam moge oddać mojego wiernego ucznia, poczciwego krzycha tysiąc sto jedenaście. Oczywiście nie krępujcie się, jak będziecie jeszcze czegoś potrzebować to poprostu napiszcie, ja wam dam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Coś ty ostatnio taki nerwowy? Dziadek zresztą powiedział "chyba". Czytać nie umiesz? Zacytowałeś tylko słowo "wrócił"... Normalnie, ręce opadają :mellow:

 

@Dziadek:

Nie :) Musze widzieć, czy zgodnie z zasadami gracie :P

 

EDIT:

 

Nowy rozkład rund :lol:

 

Runda 1 - walczą wszyscy. Zwyciestwo - 3 pkt, Remis - 2 pkt (dla każdego), Przegrana 0 pkt :)

Runda 2 - również walczą wszyscy. Te same zasady. Po zakończeniu rundy, gracze dodają sobie zdobyte punkty (runda 1 + runda 2). Ten kto ma najmniej punktów odpada. --> 2 graczy odpada, zostaje was 4 <--

 

Runda 3 - walczą te 4 osoby, podzielone na 2 pary. Ilość punktów za zwycięstwo, remis i przegraną ta sama.

Runda 4 - również walczą wszyscy. Dodają sobie zdobyte punkty, i ten kto ma ich najmnmiej odpada. --> 1 gracz odpada, zostaje was 3 <--

 

Finał - 3 osoby walczą na 1 mapie o 1, 2 i 3 miejsce.

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec rundy 1

 

Wyniki:

Krychu90 - Dziadekkleofas ---> 13:12

Sly - Sadam ---> 18:7

Tymon - Firemark ---> 8:5

 

Awanse:

Krychu90 + 3 pkt.

Sly + 3pkt.

Tymon + 3pkt.

 

Dziadekkleofas + 0pkt.

Sadam + 0pkt.

Firemark + 0pkt.

 

Jutro runda 2 o tej samej godzinie. Proszę się o stawienie wszystkich, o godzine 13:05 na www.gmczat.prv.pl :)

 

Pozdro. Jutro gramy na... Bunker.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20:14 - Firemark vs Pietrus (zastąpiłem Tymona)

16:15 - Dziadekkleofas vs Krychu

? : ? - Sly vs Sadam.

 

Sadam się nie zjawił, mecz przełożony.

 

EDIT:

Więc tak... Rozwinę posta, bo trochę trza dopowiedzieć. Otóż, Firemark i Tymon oraz Krychu i Dziadekleofas grają dogrywke! Mają remisy 3:3. A Sly i Sadam będą grali, tylko niewiadomo kiedy :D Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...