Skocz do zawartości

Zablokowane soldat.gmclan.org


Ajot

Rekomendowane odpowiedzi

Macie błędne przekonanie co do wyboru broni ;) Bierze się taką z której się dobrze strzela (dla mnie akurak każda jest dobra) i taką żeby na jej widok przeciwnik spanikował i zaczą uciekać albo strzelać na ślepo. Najlepiej się dostosowywać pod innych graczy ;) Nie zauwarzyliście jak ja to robie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Macie błędne przekonanie co do wyboru broni ;) Bierze się taką z której się dobrze strzela (dla mnie akurak każda jest dobra) i taką żeby na jej widok przeciwnik spanikował i zaczą uciekać albo strzelać na ślepo. Najlepiej się dostosowywać pod innych graczy ;) Nie zauwarzyliście jak ja to robie ?

Zastosować się do innych graczy? Tylko, że tak - ja nie jestem dobry w broniach szybkostrzelnych więc kałach, steryl czy inny karabin odpada. Berreta - za wolna, a jak gra się na małej mapie to można łatwo zginąć. SPAS - dobry jak gra się na małej mapie bo ma krótki zasięg, ale wielką moc. Desert Eagle'y - dobre... Ruger - dobry w każdej sytuacji. Daleki zasięg, 4 strzały, szybki reload. A broń drugorządna? LAW - dobra, ale spowalnia atak. Żeby strzelić trzeba przykucnąć, co spowalnia tenże atak. Knife - poprostu good. Socom i piła mechaniczna - dobre, na krótki dystans ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...