Skocz do zawartości

LyanVu

Użytkownicy
 • Postów

  49
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LyanVu

 1. LyanVu

  Misty Town

  Juz jest grywalna, ale jeszcze sa bugi do naprawy, a pozniej odpowiednie dostosowanie wydatkow/dochodow zeby nie bylo za trudno, ani za latwo
 2. LyanVu

  Misty Town

  No i dzięki bardzo ;D
 3. LyanVu

  Misty Town

  Ok, nie taki miałem zamiar, ale rozumiem :)
 4. LyanVu

  Misty Town

  Gdybym mógł, to już na początku po poście Vader'a zmieniłbym nazwę tematu na samo "Misty Town", ponieważ zbyt wiele ludzi źle to odebrało -.-
 5. LyanVu

  Misty Town

  Co do tych bibliotek to chodziło mi bardziej o to, że nie wykorzystuje żadnej biblioteki, którą musiałbym pobrać. Jeżeli źle to nazwałem to przepraszam za błąd. Conio.h już miałem po zainstalowaniu visuala, więc uznałem ją za podstawową. A z tym podejściem do konsoli to jest tak, że każdy z c++ zaczynał kiedyś od konsoli i wie, że dla początkującego to nie jest kompletna bułka z masłem :D
 6. LyanVu

  Misty Town

  No i o to mi chodziło :) W końcu jakaś krytyka a nie spam. Edit: pewnie nie zauważyles ale jedno pole składa się z czterech znaków a nie dwóch.
 7. LyanVu

  Misty Town

  Nie no serio następny, który się tego czepia? To jest już chore.. Mógłby ktoś usunąć temat? To nie ma dalszego sensu jezeli kazdy(oprócz 1 lub 2 osób?) komentuje to, ze napisalem "C++" niżeli samą grę. Czyli mam przez to rozumieć, iż tu krytykuje się nazwę tematu a na grę można mieć wyjebane? Szczerze wolałbym żeby Pan I am Vader jak i każdy inny napisal o mojej grze "co za gówno" niż robil kompletny trashtalking..
 8. LyanVu

  Misty Town

  Z żadną niepodstawową nie piszę. Chciałem allegro wprowadzić, ale się rozmyśliłem :)
 9. LyanVu

  Misty Town

  Zwiększona mapa, nowy budynek i wydarzenia :)
 10. Te 3 ostatnie utwory to moim zdaniem idealnie pasują to gierek z mroczniejszym klimatem ;) Aż sam poczułem ten klimat. Brawo!
 11. LyanVu

  Misty Town

  Jest tak MOŻE DLATEGO, że jest to zapowiedź?! @edit: Moim zdaniem ludzie od c++ bardziej docenią konsolową gierkę.
 12. LyanVu

  Misty Town

  Przykro mi Anty, ale nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Napisałem, że ludzie, którzy bawią się c++, więc również ci początkujący :) Druga sprawa jest taka, iż napisałem dokładnie "Chciałem żeby przejrzeli ten temat głównie ludzie," a nie "tylko". Mam nadzieję, że potrafisz dostrzec różnicę.
 13. LyanVu

  Misty Town

  Masz Rację, ale wolę się nie kompromitować ;D
 14. LyanVu

  Misty Town

  Chciałem żeby przejrzeli ten temat głównie ludzie, którzy bawią się c++ bo ich opinie mnie interesują najbardziej, ale skoro masz swoją teorię.
 15. LyanVu

  Misty Town

  Tytuł: Misty Town Gatunek: Strategia Ekonomiczna Opis: Podejrzewam, że konsolowej gierki i tak nikt nie sprawdzi ale cóż. Gierkę tę opieram się o sławną serię SimCity. Naszym zadaniem jest tak zarządzać miasteczkiem, aby wyrósł z niego mały Nowy York ;D. Gra jak na razie zawiera: - Czynnie płynący czas. - Miesięczne podatki i wydatki - 4 Budynki (Dom,Sklep,Blok mieszkalny,Fabryka) - Zmiana Podatków - Zadowolenie mieszkańców zależne od: ---- - Stosunku ilości sklepów do mieszkańców ---- - Wysokości podatku ---- - Zanieczyszczeń (Fabryki) - Możliwość sprzedawania budynków - Słabo dobrane znaki przy budynkach ;x W bliskiej przyszłości zamierzam wprowadzić: - Losowe wydarzenia oddziałujące na zadowolenie - Przestępczość i Choroby - Prawdopodobnie Większą mapę Autorzy: Programowanie: Ja Fabuła: Brak Grafika: Microsoft Muzyka: Brak :( Screeny:
 16. Myślę, że za bardzo się podniecasz gdy coś tworzysz i robisz to na od...pierdziel ;D Zrób sobie kawkę, usiądź spokojnie, przemyśl to co chciałbyś zrobić i rób krok po kroku :)
 17. Zagrałem, i powiem ci tylko (Szczerze od serca), że ja już bym dawno założył nowe konto na gmclanie po opublikowaniu takiego czegoś -.-
 18. Ten zombie czy co to jest to chyba hotdoga je i trochę z ketchupem nie uważa ^^
 19. LyanVu

  Car Drive 3D

  Zmniejsz ilość występujących gwiazdek, wyzeruj speed samochodu gdy juz uderzy , Zwieksz liczbę przeszkód(tych stojących samochodów XD) No i zwieksz szybkosc samochodu bo tu nie ma ani grama dynamiki
 20. A ja taki mały nic nieznaczący tutaj polaczek pokażę moje "simcity" w C++ ;p Jak na razie jest tylko testowanie stawianych na mapie budynków. Interfejs Tylko przykładowy byleby był, pozniej coś pomyślę.
 21. LyanVu

  Drobny problem.

  No niby tak, ale jak patrzałem na inne rozwiązania to to jest pikuś w porównaniu z nimi ;p
 22. LyanVu

  Drobny problem.

  Ok, dzięki :) Jakoś pobawię się tym, może dam radę ;p @EDIT: Gdyby ktoś szukał takiego rozwiązania to napisałem coś takiego(działa :D ): void gotoxy(int x, int y) { COORD c; c.X = x - 1; c.Y = y - 1; SetConsoleCursorPosition(GetStdHandle(STD_OUTPUT_HANDLE), c); } int main() { for (int y = 0, y2 = 1; y < 6; ++y, y2 += 2) { gotoxy(1,y2); for (int x = 0, x2 = 1; x < 6; ++x, x2 += 2) { cout << "##"; gotoxy(x2, y2+1); cout << "##"; gotoxy(x2 + 2, y2); } } _getch(); }
 23. LyanVu

  Drobny problem.

  Myslalem o tym podwojnym rysowaniu ale to się nie sprawdzi w moim programiku. Teraz patrzę to gotoxy to na jakiej zasadzie są rozmieszone kordy x,y w consoli? Tak jakby to byla jedna wielka dwuwymiarowa tablica?
 24. LyanVu

  Drobny problem.

  ja nie chcę, żeby się wyświetliło zaraz pod tylko zaraz obok(tzn na prawo) również taki sam czteroznakowy prostokąt z "hasztagów"
×
×
 • Dodaj nową pozycję...