Skocz do zawartości

Super Slime Soccer v1.5


Dawidds

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Super Slime Soccer v1.5

 

Gatunek: Sportowa

 

Opis: Moja druga gra.Piłka nożna w widoku od boku. Oparta prawie w całości (po co ja to mówię.... dziwny jestem :P ) na silniku MiniVolley'a..... Jest opcja gry 1vs1, 2vs2, 1vs2 - przy czym ten drugi gracz jest komputerowym bramkarzem. To tyle mogę napisać :]

 

Download: http://www.chomikuj.pl/Dawidds/Gry/Pe*c5*8...er/SSS_v1_5.zip

Rozmiar pliku: 0.000003 TB (TeraBajta) :P A poważniej to 3 MB

 

Autorzy:

Programowanie:
Seven Games (Dawidds...)

Fabuła:
Seven games - choć właściwie brak fabuły...

Grafika:
Seven Games

Muzyka:
Google (konkretniej Youtube)

Screeny:

6c23c0a8f9e8fd4amed.png

d49cc7839b0dd965med.png

 

PS: Ale proszę jeszcze raz: Nie za ostro :P Ciągle jestem nowicjuszem :P

PS2: No ale ta gra jest napewno lepsza niż produkcje typu "Wąż Superowy", albo "Kosmiczne Pierduły", albo.... dobra, szkoda wymieniać..... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no nie ladnie... prawie cala nazwa sciagnieta ;)) po za tym tutaj gra sie pilkami a nie slimami wiec jedyne co mi na mysl przychodzi to sciagniecie mojego pomyslu ;/ ale zagram i ocenie

 

EDIT;

 

ekhmmm...

szczerze? jesli to jest finalna wersja to hm....

 

= Pilka prawie zawsze sie blokuje

= Mozna wyjsc graczem po za boisko (o0) i juz sie nie wroci

= No tutaj bym powiedzial ze gra sciagnieta(Przynajmniej nazwa ;P)

= Grafika - beee no i gra pilkami w pilke? bg tez raczej nie pasuje...

= Muzyka - moze byc ;P

 

dam 3/5 ;P

 

thx, Matt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi się spodobało to replaye oraz przejscie z gry do menu za pomocą "ESC". Reszta jakas taka - nic specjalnego :)

 

-Dodaj dźwięk podczas kolizji piłki z "graczem"

-Przydaloby sie jakies AI

-W grze tego typu mozna zrobic naprawde wiele, dopracuj to jakos.

 

2/5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..

 

Pograłem i mam niezaciekawą opinie na temat tej gry...

Po pierwsze przydało by się AI bo nie ma nawet jak grać (w moim przypadku)...

Po drugie jest nie zaciekawy 'BUG' albowiem taki że gdy skocze na piłke ona z niesamowitą prędkością leci we wszystkie strony świata.... :blink:

Po trzecie można 'wylecieć' graczem po za boisko... :mellow:

I po czwarte.... jeśli weźmiesz się za AI to popraw bramkaża bo gdy doleci do niego piłka on tylko skacze... oraz zrób coś jak przewidywanie zdażeni ... np. gdy bramkaż jest obok piłki, a obok nikogo nie ma to on podbiega , 'kopie' i wraca... poprostu żeby coś robił... bo na 'boisku' porusza się chyba jedynie gracz...

 

Co do gry... to nie jest HIT, ale cóż.. ,druga gra... ,więc popraw BUG'i a może i stanie się hitem.... :thumbsup:

 

Ocena to 'kaszana' jak to mówią... 1/5 bo tak naprawde STRASZNIE szybko się nudzi... B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda ze screenów. 5 gwiazdek.

Nie lubię, kiedy Linuxowiec ocenia gry po screenach, choć trzeba przyznać, gra wygląda nie najgorzej.

 

Doceniam przyznanie się do przerobienia silnika. Nigdy nie lubiłem tchórzy. :)

Pomysł stary, ale jary (nawet ja wykorzystałem go jakiś rok temu w Emotballu). Wykonanie średnie, piłka odbija się dziwnie, a bramki nie dają satysfakcji. Cholerny, ucięty i krótki loop "We are the champions" w tle psuje wrażenia z gry. Grałem sam, pewnie przy grze we dwóch rozgrywka zyskuje na grywalności. 3/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. szkoda tylko że ściągnięta..

Tak, ale ściągnięty tylko tytuł :P Pomysł miałem już dawno, dawno temu.... kiedyś gdzieś widziałem taką gre online, ale nie mogłem jej znaleźć. I zobaczyłem tą grę Slime Soccer Pro - no i tytuł się spodobał :) A tamta gra w którą grałem nazywała się Slime Soccer Online :P Czyli Slime Soccer Pro też ma wzorowany tytuł...... jest wiele tego typu gier w sieci (znalazłem je, jak zobaczyłem ten tytuł......)

 

Przydaloby sie jakies AI

Ta..... no jakbym na to nie wpadł........ tyle, że to nie jest takie proste :P A napewno nie ddla mnie... O! mam pomysł! Założę temat! xD

 

Po trzecie można 'wylecieć' graczem po za boisko...

Wiem, już to poprawiłem :P

 

Fajnie wygląda ze screenów. 5 gwiazdek.

Nie no nie będę się cieszył, bo to ocena po screenie, ale zawsze się cieszę, że chociaż wygląda ładnie :]

 

nawet ja wykorzystałem go jakiś rok temu w Emotballu

O : ] Dzięki za sugestię :] Może zrobię, aby te "ludziki" to były emotikony :] Będę miły i dodam do Credits xD Może..... bo jak narazie to nie ma tych Credits : P Bo to byłoby głupie robić Credits z jedną osobą : P Bo nazwa jest ściągnięta z całej masy gier....

 

pewnie przy grze we dwóch rozgrywka zyskuje na grywalności.

Dokładnie :] Grałem z kuzynkiem : ] Ale wygrał x D No ale on podsunął mi pomysł, abym zrobił chociaż IQ bramkarza, bo nie miał ze mną szans : P Ale jak on miał bramkarza to wygrał w meczach 4:1...

 

Cholerny, ucięty i krótki loop "We are the champions" w tle psuje wrażenia z gry.

To dam możliwość wyboru piosenki w opcjach. Bo właśnie mam zamiar je robic.....

 

PS: Zdziwiłem się "Twój post ma więcej emotikon niż to dozwolone"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba miales na mysli AI a nie IQ ;P

Co do nazwy, to wypadalo by dac cos w creditsach(Ja napisalem ze korzystam z gry Slime Soccer zrobionej we flashu... No i po raz kolejny dodam ze background nie pasuje do tej gry ;P I zrob np. 2 gracz steruje WSAD bo nie kazdy ma joypada...

 

thx, Matt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem Ci się nie udało - Black ma Windowsa

To dlaczego normalnie nie pobierze gry i nie oceni? To nie zmienia faktu, że gier nie ocenia się po screenach. GM-owych gier na Linuxie raczej się nie odpali, stąd ten wniosek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...