Skocz do zawartości

Linx - Gra Logiczna


skell

Rekomendowane odpowiedzi

Linx!


Informacje Techniczne :
Tytuł: Linx
Wersja: 1.00
Rozmiar: 2.2mb
Rodzaj: Logiczna
Język: Angielski
Stworzone w: Game Maker 6.1
Wymagania: DirectX 9.0, Windows
Zmiana Rozdzielczości: Nie
Nagrywanie: Co Etap
System Żyć: Nie
Multiplayer: Nie
Pełny Ekran: Nie

Linx jest unikatową grą logiczna. Twoim zadaniem jest połączyć bazy tego samego koloru używając ścieżek o tymże samym kolorze. Jednakże sprawa nie jest taka prosta, bo ścieżki nie mogą się krzyżować. Ponadto naszym polem do gry jest prostokąt o wymiarach 14 na 12 Tilesów. A na jednym tilesie może znaleźć się tylko jedna baza lub ścieżka. Brzmi prosto, jednakże etapy takowe nie są.
Dodatkowo do gry dołączony jest edytor etapów! na bazie tego edytora były tworzone etapy do gry, więc nie ma co się martwić, że czegoś się nie będzie dało stworzyć :D.
A żeby było to JESZCZE lepsze, na mojej stronie internetowej umieszczony jest skrypt PHP umożliwiający Uploadowanie własnoręcznie stworzonych etapów na strone, oraz ściągania już stworzonych!
Dzięki temu cała zabawa możę się ciągnąć przez wiele godzin!

Download! - 2.2MB

Autorzy:
Programowanie: Ja, Maurycy Zarzycki
Pomysł: Cage
Grafika: Cage
Muzyka:
Title Screen Tune:
- Ojciec "Usteczka"
Editor Tune:
- Strobe & Kmuland "Universal Network 2"
Ingame Tunes:
- Ghidorah "Toilet Story 4 u"
- Macherman "XP1002"
- Opal "Tremendous"
Game End Tune:
- Lesnik "Biesiada"
Screeny:

linx_scr1_thumb.JPGlinx_scr2_thumb.JPGlinx_scr3_thumb.JPGlinx_scr4_thumb.JPGlinx_scr5_thumb.JPGlinx_scr6_thumb.JPG

Oraz rozbudowana instrukcja jak Uploadować i ściągać etapy [Tylko po Angielsku]

-Maurycy Z.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto jest Maurycy Zarzycki?

Nie moja wina, że już ie chciało mi sięzakłądać tutaj nowego konta na moje imie i nazwisko, bo szkoda mi było czasu :D.

Jakoś tak zrezygnowałem z używania Nicka, mam takie łaaaaaaadne imie xD.

 

-Maurycy [Fakt, zapomniałem jeszcze dodać mój podpis do głównego posta - Już się poprawiam]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Tradycyjnie bardzo porządna gra, profesjonalnie wykonana, że mucha nie siada. To chyba u was rodzinne. Przeszedłem 12 plansz, potem wyłączyłem, bo nie mam czasu teraz grać. To jak, kiedy jakaś gra nielogiczna? :D Nie ukrywam, że chciałbym zobaczyć twoje produkcje innego typu, bo po prostu logiczne mi nie leżą. ;)

 

 

@Maxpayn:Rozwaliłeś mnie tym postem. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubx - Czcionka się raczej nie zmieni, puste pola też nie :P. Watpie że będzie też kolejna wersja tej gry ^^. Mam nadzieje że bugów nie ma :D.

 

Ranmus - Gra nielogiczna...

No ale! Ale przecież jest Kanonier, jeszcze z czasów gdy w Klikach siedziałem xD.

A tak szczerze mówiąc, nie robie gier innych nich nielogiczne, bo największą barierą jest tu dla mnie zrobić grafike :D. Nawet jeżeli grafiką którą robie [spójrzmy na K2 lub Logical Pack 1] jest nienajgorsza, to już naprzykład narysowanie chodzącego ludzika, etc. Przekracza me możliwości xD.

Pozatym, aktualnie w produkcji mam jedną gre, też z Cagem - Jego Pomysł i grafa, ja to sklejam w całość.

Pozatym 2-mini gierki do dokończenia :D.

 

Narazie to ja się postaram czerpać radość z "Ferii"... Tj, ferie jako takie już miałem, ale nie powiem żebym na nich wypoczął, bo prawie ciągłe tworzenie, mimo że fajne, nie jest formą odpoczynku xD. A i tak dzisiaj po szkole zabieram się dalej za tworzenie, więc cóż xD.

 

Tym długim wywodem kończę mojego posta :D.

-Maurycy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super pomysł, super wykonanie...

jak to zrobił jeden gość, to kurde jest mistrzem :thumbsup:

mnie się podoba oczywiście... ;)

 

Zrobiło dwóch, z czego jeden - Skell vel Maurycy Zarzycki - kod i silnik (bezbłędny, czy też raczej - obłędny ;)), natomiast drugi - Cage - cała grafika. Muzyka pochodzi najprawdopodobniej z modules.pl, ale autorzy tych melodii, którzy grali w tę grę (sic!), nieco się oburzyli, że nie zapytano ich o zgodę na użycie ich modów do gry. Minus dla Was :P.

 

Przekopiuję wypowiedź z NukeBoards:

 

Świetniarsko. Bardzo ładna muzyka i melodyjna grafika ;). Przechodzę teraz kolejne poziomy i wciąż mi mało :).

 

Grafika: bardzo ładna i stylowa. Cóż więcej trzeba?

Muzyka: chipy, ale za to jakie (szkoda tylko, że bez umieszczone bez zgody autorów). Pinknie :).

 

Niesamowita grywalność, wciąga jak bagno, słowem - bosko.

 

9+/10

 

PS. Recenzja Linksa znajdzie się w Ślimaczku :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
szkoda tylko, żeumieszczone bez zgody autorów

*fixed* xD

 

Jakim, wybacz mi :P.

Mam nadzieje, że mimo wszystko nie chcesz mnie za to zabić, i żądać usunięcia muzy z gry ^^

 

A w ramach zadośćuczynienia, kilka minut temu zuploadowałem nową wersje, z dodatkowymi creditsami dla autorów muzyk na początku ^^.

I dzięki wszystkim za dobre słowa ^^.

 

-Maurycy Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...