Skocz do zawartości

WarSim


PoxiPol

Rekomendowane odpowiedzi

Temat przeniesiony do "Gotowe gry i programy" na prośbę autora.

Platyna

Tytuł: WarSim

 

Gatunek:No-Player

 

Opis: Fabuly zbytnio nie ma. Jest to po prostu gierka no-player, Chyba ze macie tyle skilla aby przejsc przez pole minowe nie ginac, zabic goscia i utrzymac sie w ukryciu strzelajac do wrogow. Wtedy mozesz nonstop grac gosciem z pistoletem : D

Download: http://www.gmclan.org/up2845_4_7fb6962d4c.html

Rozmiar pliku: rozmiar pliku w KB, MB etc.

 

Autorzy:

Programowanie:
Poxi, conapococonacoponanacopo, PsiksPsiks, Sapanjtache

Fabuła:
-

Grafika:
Pol, cococoponaconapococopoponacopo

Muzyka:
-

Screeny:

14j3s3k.png

2e1rvdl.png

2m3jsyf.png

a1oo5w.png

30lck0z.png

 

PS

Na starcie nie ruszajcie sie, i posluchajcie ptaszkow : 3 Jestem dumny z tego efektu. Te drzewka i ptaszki tak koją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na koniec mogłeś dać atomówkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co to w ogóle ? Robisz jakąś grę ?

chłopie, to jest gra :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Świetna gra, dodałbym. ^^ Przy wybuchu bomby na ziemi powinien się roznieść dym, a tu jest tylko wybuch z programu i lej. Ale reszta niczego sobie, dźwięki ptaszków fajne i ten chaos genialny.

 

LOL

asdlxe.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poxi, kratery masz z xedi nukaboom - cały ten przykład jest o atomówce :0 fizyke z silnika możesz sobie darować jak chcesz ale grafika i all gotowe i zacnie wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest gra to daje 0/5

 

-brak menu

-brak fabuły

Jeżeli Ty uważasz się za znawcę gier to osobiście powieszę Cie za jaja :)

ta gra jest SY-MU-LA-CJĄ ! nie potrzeba w niej żadnej fabuły ani interakcji w postaci menu, bo to jest zbędne :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-brak menu

HAHAHAHAHAHAHAH XDXDXDXDXDXDXDXD LOL

 

Czyli nie chcial bys grac w Blast Corps, gdzie jest tylko i wylacznie wybor misji XD Jest wiele epickich gier bez normalnego menu. A do tego, co ma menu do dobrej gry lol?

-brak fabuły

HAHAHAHAHAHAHAH XDXDXDXDXDXDXDXD LOL

 

LOL, widac nie lubisz arcadowek typu Pong, Tetris itpitd, ktore nie maja zadnej fabuly a sa jedne z najbardziej znanych : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda !!!11one tylko że jedno liniową ;P

Dwóch gości się kłoci a potem jeden zabija drugiego i zaczyna się 3 wojna światowa >:3

 

A co do gry 4/5 bo...

koleś zginie zostaje trup a potem trup zamienia się w szkieleta nie?

a jeżeli drzewo spadło trup się tworzy na drzewie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Ty uważasz się za znawcę gier to osobiście powieszę Cie za jaja :)

ta gra jest SY-MU-LA-CJĄ ! nie potrzeba w niej żadnej fabuły ani interakcji w postaci menu, bo to jest zbędne :0

 

Najpierw przeczytaj sobie to http://pl.wikipedia.org/wiki/Gra_symulacyjna

 

to pogadamy,nawet nie wiesz co to jest gra symulacyjna

 

A po za tym nie wiesz też co to jest gra komputerowa ponieważ powiedziałeś że nie potrzeba w niej interakcji w postaci - http://pl.wikipedia.org/wiki/Gra_komputerowa

 

"Gra komputerowa ? gra kontrolowana za pomocą komputera, w której gracze wpływają na obiekty widoczne na ekranie w celach rozrywkowych." - a ty temu zaprzeczyłeś. - widać jesteś znawcą gier komputerowych. hahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, operaj sie w całości na wikipedii, wolnej encyklopedii, gdzie kazdy nawet glupi ma prawo napisac artykul :)

 

A po za tym nie wiesz też co to jest gra komputerowa ponieważ powiedziałeś że nie potrzeba w niej interakcji w postaci - http://pl.wikipedia.org/wiki/Gra_komputerowa

ani interakcji w postaci menu

aż ciśnie się na usta: "daj kamienia" :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Ty uważasz się za znawcę gier to osobiście powieszę Cie za jaja :)

ta gra jest SY-MU-LA-CJĄ ! nie potrzeba w niej żadnej fabuły ani interakcji w postaci menu, bo to jest zbędne :0

 

Psysiu, ja jak powiedziałem że powiesze Ziutta za jaja to powiedziałeś żebym odpuścił to teraz ja mówie to do Ciebie :P Odpuść :)

 

Tomek ;/ odejmij sobie 8 lat z wieku w profilu, bedzie sie zgadzać :) Dzieciaku wikipedii :))

 

A gra bardzo ładna, ma fajny klimat, dam 4/5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra symulacyjna ma za zadanie imitować wrażenie różnych doznań, jakich zaznajemy w codziennej rzeczywistości, a także takich, które podsuwa nam nasza wyobraźnia

Tomku, Ryj. Sam nie przeczytales, a machasz tu i tam. Nie ma nic innego tam, co by mowilo ze moja gra nie jest gra symulacyjna : )

 

@Psiks i reszta po mojej stronie -

kamien_lamany_100_500_mm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESTEŚCIE POJ***I NIE WIECIE CO TO JEST SYMULATOR ! WYPI****LAM Z TEJ STRONY BO TUTAJ SĄ SAME NOOBY. PSICHIX GDYBYŚ BYŁ MĄDRY TO BYŚ MI PRZYZNAŁ RACJĘ I BYŁO BY PO SPRAWIE.

Oj pałka się przegięła. Odpoczniesz pan sobie 2 dni od forum skoro ci się nie podoba :)

Platyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku, pogodz sie z tym, ze nie zawsze wszyscy beda tobie racje przyznawac, nie wszystko bedzie szlo tak jak chcesz, orez ze sam mozesz byc w bledzie.

Ale i tak 50% forum cieszy sie ze odchodzisz, 50% nawet cie nie zna, a reszta 0% za toba placze.

Wiec Bajbaj : )

 

Symulacja jest imitacja czegos w swiecie wirtualnym, akurat w mojej grze jest symulacja panujacej wojny. Moze nie jest w 100% realistyczna, ale jest symulacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...