Skocz do zawartości

Saper


Zakol

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuciłem Sapera by przetestować nowy uploader i widze że było już 29 ściągnięć :D

 

A więc: Co o nim myślicie?? B)

 

Przy okazji - to NIE jest saper TAKI JAK W WINDOWSIE. Zasady są mniej więcej takie same, a sam Saper jest "grą na szczęście" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka, niezle wykonanie, kradzione zasoby :]

 

Gry nie da sie zamknąć a przy 100% zaminowania nie da sie jej nawet ukonczyc... ewentualnie pole nie jest zaminowane w 100 procentach. Dodatkowo jesli moge cos zasugerowac zrobilbym wieksze kratki bo klikanie w te malenstwa jest uciazliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną zaletą tej gry to grafika :P . Nic więcej xD . Zrobienie sapera w GM, raczej nie jest wielkim osiągnięciem. Ja kiedyś napisałem takowego w Delphi, tylko znajdę źródła, to wam pokażę, bo pewnie mi nie wierzycie (pewnie też nie uwierzycie, że w 20 minut napisałem kod platformera, ale scrollowanie tak się ścina, że wywaliłem go :P ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kurde, zapomniałem dodać na wstępie, że to nie jest jakaś moja super nowa produkcja... Przed formatem zapisałem pliki na DVD i teraz wrzuciłem pierwszą lepszą gierkę, żeby przetestować upload :]

 

Mamrot ma rację, taki saper to żadne osiągnięcie...

 

Udostępniam więc żródło :D

 

EDIT

Hehe... niewiedziałem, że to źródło tutaj zamieszcze, więc nie jest to zbyt czytelna wersja B) Ale jak ktoś się postara to dojdzie o co chodzi :)

 

PS

Ta ręka..... JEST MOJA!!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego sapera, to weźcie sobie 1% i jak traficie na minę, to macie cholernego pecha, a jak w 100% trafisz na puste pole, to masz cholernego farta xD .

Co do windowsowego sapera, to ja 140 sekund to przechodzę najprostszy poziom xD . Ale za to swojego :) to przechodzę w 1 minutę (znam wszystkie tajemnice i bugi tego swojego xD , nie ma to jak cheaty :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dzisiaj czas pod wieczór i jak dostanę conajmniej 2 głosy poparcia to zmodyfikuje lekko sapera :P

 

Co mówicie?

 

PS Potrzebuje poparcia bo mam na oku następny większy projekt, ale jak ktoś będzie chciał, to jeszcze dzisiaj zajmę się saperem B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...