Skocz do zawartości

Twoje "stanowisko" pracy


Morgo

Rekomendowane odpowiedzi

Temat ten jest bardzo podobny do fotogalerii, z tą różnicą że tutaj możecie umieszczać zdjęcia waszych pecetów i (opcjonalnie) opis warunków w jakich tworzycie swoje gry.

 

W takim razie ja zaczynam :). Oto mój komputer:

stanowisko.jpg

Podczas tworzenia swoich gier zawsze muszę mieć pod ręką: kalkulator, długopis, kartkę i ewentualnie notatki które zrobiłem w szkole kiedy miałem wenę twórczą :]. Mam tam też sprężynowca, używam go podczas zbyt długich loadingów do wydłubywania brudu spod paznokci, tak dla zabicia czasu :lol2:. Oczywiście wygodny obracany fotelik z miękką poduszką pod cztery litery dla zwiększenia komfortu pracy :lol: oraz słownik języka angielskiego w razie jakbym miał jakieś niejasności podczas czytania angielskich artykułów.

 

Jestem ciekawy w jakich warunkach wy tworzycie swoje gry (ale mi się zrymowało :lol2: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto moja ruina:

 

http://img122.imageshack.us/img122/707/obrazat5.jpg

 

xDDDDD

 

Najlepiej jest pod biurkiem xDDDD krzesło mam kijowe, niewygodne :P. Dziwicie się chusteczkami pod laptopem? tak, to mój tymczasowy sposób na przegrzewanie się procesora xDDDD gdzieś tam szklanka, sok, opakowanie po Prince Polo, pudełko w którym trzymam mnóstwo niepotrzebnego oprogramowania, wieża, ogółem wszystko co niepotrzebne. Muszę sobie nowe meble kupic :P.

 

EDIT:

 

wow, nie wiedziałem że to będzie takie duże xD

 

juz dalem poprawny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie:

https://gmclan.org/up660_5_DSC00005.html

Chyba najnowocześniejszym sprzętem z tego wszystkiego są słuchawki :lol:

 

A to mój główny programista:

https://gmclan.org/up660_5_27_12_06_1545.html

Zawsze, gdy mi coś nie pasuje, pytam się go o radę xD . On odpowiada "miał"-i wszystko jasne..."Miał to w uploaderze, miał..." xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co na biurku trzymasz papier toaletowy???? :blink:
Jeśli domowy zapas chusteczek higienicznych się wyczerpie to papier toaletowy staje się ostatnią deską ratunku. Tym bardziej że zimą w moim pokoju panuje klimat prawie tak zimny jak w iglo eskimosów :cold2: (podejrzewam że to przez nieszczelne okna) sprawia to że katar to mój najwierniejszy przyjaciel, więc praktycznie cały czas muszę mieć pod ręką coś do wysmarkania, no nie ? :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę podesłać paczkę chusteczek Morgowi, bo u mnie to zawsze jest dużo chusteczek (chore zatoki rox) :P . Ja w sumie wolałbym mieć burdel niż tyle pierdół poukładanych co ja mam. Na przykład już od roku się zastanawiam po co mam na monitorze samochodzik z Naszego Dziennika, na którym jest napis TRWAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze mam okropny beajzel na biurku. Na pierwszym zdjęciu niezbyt to widać więc pozwolę sobie zamieścić to zdjęcie:

stanowisko2.jpg

Wbrew pozorom, kiedy mam taki bałagan po prostu łatwiej mi wszystko znaleźć :lol: .

masz taki kalkulator jak ja z zegarami i stoperem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

I ja się pochwalę. Cecha specyficzna mojego biurka jest taka, że wszystkie śmieci leżą na prawo od myszki w odległości 20 cm - tak abym mógł swobodnie nia operować :P Zeszyt po lewej zawiera informacje na temat moich stron - struktury baz itp itd, a ten po prawej to zeszyt od farmera frana, tam zapisuję która zmienna za co odpowiada, bo za duzo było by ich pamiętać :P

kopiadsc02254ds8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...