Skocz do zawartości

Mario Brawl Online


pablo1517

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 378
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiadomo, myślałem, że Borek was nauczył, iż takie pytanie nie ma sensu ponieważ na dobrą sprawe nigdy nie wiadomo kiedy sie skończy prace, czy nie wymyślisz czegoś nowego i jak to będzie z bugami. Pozatym chce, żeby ten update odświerzył grę w znaczącym stopniu a nie, że pare bajerków i po updat'cie XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował żeby można było zapisywać ustawienia serwera bo jak ktoś się narobi z ustawianiem chmurek, cegieł i wszelkich innych opcji to aż żal serwer wyłączać. (i żeby dało się to wczytać podczas gdy inni gracze będą grać na serwerze.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale początkowo myślałem że chcesz usprawnić takie rzeczy jak ruch platformowy czy sam silnik multiplaya.

 

Do tego rozmawialiśmy kiedyś o edytorze, czy prostym zapisywaniu klocków. Myślałem że najpierw załatwisz to co jest najbardziej potrzebne czy usprawniające trochę obsługę serwera, a później zajmiesz się dodatkowymi zabawkami do gry - które miałem okazję zobaczyć. =P

 

No, ale. Z tego co miałem okazję zobaczyć ( włącznie z kodem serwera =P ) i przetestować mogę powiedzieć że jest dobrze. Mam nadzieję że ten stan się utrzyma. =D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem im więcej bajerów, tym lepsza gra. A im lepsza gra tym lepiej. xP

Oczywiście też uważam, by wszystko poprawić i usprawnić.

Więc ukończenie gry się przeciąga.

Ale chyba lepiej być cierpliwym i zostać mile zaskoczonym. :P

 

A co do MBO, to można by powiększyć planszę, bo szczególnie jak się leci chmurką, to wszystko małe się zaczyna wydawać. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydały by się terz pojazdy typu formuła 1, możliwość ustawiania armat, więcej uzbrojenia, nowe bosy... nie musi być wszysko odrazu :], ja tu tylko daje pomysły.

Proponuje zrobić taką żecz dla serwera jak chwytak, którym będzie można przenosić graczy we wszyskie dostępne mijsca.

Koniecznie muszą być nowe mapy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie screen. Chyba będzie warn

 

a tak wogóle to jak sie połączyć pisze że nieudana próba

 

Warn za zabawę w moderatora.

Dawidsu

 

 

Dzięki za warna Tylko przypomne i już warn ODEZWAĆ SIĘ NIE MOŻNA MAMY WOLNOŚĆ SŁOWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już się czepiasz posta to nie baw się w moderatora i kliknij report.

 

TLKO UWAGĘ ZWRÓCIŁEM

 

DO Pablo:

Super platformówka MI się najbardziej podoba odbijanie się od ścian a po zatym czy gra powinna chodzić na serwerze który automatycznie jest podany?? BO MI NIE DZIAŁA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...