Skocz do zawartości

Wasze pulpity


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czemu tak ludzie ubustwiaja linuxy, moze dlatego ze jest darmowy ale 80zl za xp zalowac?

 

teraz to musze się napić.

 

ubustwiają no i co z tego ? masz jakieś wonty ? Tak, jest darmowy - i co z tego ? Tak, żałuje te niby 80 zł, bo nie chcę wydawać kase akurat na XP. Proste. Co mnie obchodzi, że nie wielbisz linuxa. Zwisa mi to. Jedni wolą to, inni tamto. Te kłótnie sa bez sensu. To tak jak by robić flamewar Fender vs Gibson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Na forum internetowym ludzie uwierzą Ci na słowo, serio.

 

Ja wierzę z prostego powodu - na kupno software'u (i innych śmieci) płaci obywatel, wszystkie szkoły mogłyby kupić wszystkie produkty Adobe (czy Apple), za które zapłacisz ty ..., więc to nie jest problem.

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ps, jest jeszcze wiele więcej produktów adobe i microsoft. A także widnows 7 w 2010 został zainstalowany. A kompy nawet niezłe...

Jeśli nie chcesz wierzyć to nie wierz ja Cię nie zmuszę. Ale wiem że mam rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiem że na linuxa nie ma takich kombajnów webowych jak tworzy Adobe więc zostaję przy windzie. Po prostu dla mnie Dreamweaver jest idealny, proste tworzenie css (choć i tak już trochę umiem CSS 2+ to notatnik by się nawet nadawał) no i ######sty edytor PHP ;D W tym programie robienie stron i aplikacji webowych to sama przyjemność ;D

 

EDIT:

O, jest cenzurka ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nawet nigdy nie korzystałem z edytora WYSIWYG w tym. Za to, Dreamweaver ma wręcz ######sty edytor kodu i tworzy się w nim o wiele wygodniej niż we wszelkich Notepad++ach i innych tego typu darmowych softach. Ale w sumie, profesjonalistą w tych sprawach nie jestem, więc nie wiem. Jak cokolwiek potrzebuję zrobić związanego z html/php/js, to tylko w tym, bo jest po prostu wygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michmis

######sty pulpit, daj mi nazwy stylu, ikon itd.

 

@Marmot

Ja korzystałem tylko z KompoZer'a, szybko się robi, głównie strony HTML :D (Chyba, że obczaisz program, to możesz też style CSS itd. robić). W WYSIWYG szybko się robi rzeczy (to coś w stylu RAD'a dla Game Makera (Ale nie ma wersji bez RAD'a) czy Delphi)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem czym jest WYSIWYG, ale jak dla mnie to jest bardziej kłopotliwe niż czysty kod HTML. Lepiej napisać samemu czytelny kod, niż potem się babrać w kodzie wygenerowanym przez jakiegoś WYSIWYG. Kompozera nie używałem, ale to pochodna NVU który był swego czasu dla mnie głównym edytorem, więc na bazie znajomości NVU, mogę powiedzieć, że Dreamweaver jest o wiele bardziej zaawansowany :-) . I nie mam tu na myśli nic związanego z WYSIWYG, tylko edycja kodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michmis

######sty pulpit, daj mi nazwy stylu, ikon itd.

 

Styl okienek i schemat kolorów to Orta, ikony to Faenza, Dock na dole to Docky, CoverGloobus pokazuje na pulpicie okładki słuchanej muzyki a zegar to jakiś Screenlet...

 

Jeżeli chodzi o html to każdy, kto traktuje sprawę trochę bardziej serio olewa wszelakie WYSIWYG (poza edytorami WYSIWYG dla userów piszących treść na stronę ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...