Skocz do zawartości

Auta lat 90 tych


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

z doświadczenia wiem, że lepsze jest takie, to pokolorujesz jak chcesz, nawet wycieniujesz, potem tylko w gmie dasz w drawie image_scale chyba tak to było...

a takie małe wiele szczegółów omija, ba szczegółów, całe drzwi będziesz miał gładkie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, weź się pan ogarnij.

Pivotem śmierdzi na kilometr.

I bardzo łatwo znaleźć inne wersje w google images

panie ty się weź ogarnij, pivota nie używam bo go nie umiem

robiłem to obrabiając ten obrazek:http://www.the-blueprints.com/blueprints-depot/cars/fiat/fiat-126p-03.gif

robiłem tu przez godzinę, w PAINCIE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie ty się weź ogarnij, pivota nie używam bo go nie umiem

robiłem to obrabiając ten obrazek:http://www.the-blueprints.com/blueprints-depot/cars/fiat/fiat-126p-03.gif

robiłem tu przez godzinę, w PAINCIE...

121967302215.gif

No na pewno

Źródło to droidz.

Droidz to strona z figurami do pivota.

I w ogóle weź się ogarnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Kurde lolik, jaki z ciebie wyrafinowany żartowniś. Aż mi porty spadły po przeczytaniu twojego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4tk, nie mam zamiaru się z tobą kłócić,gdybym wiedział że znajdzie się jakiś matoł, który będzie wmawiać, że to nie ja zrobiłem, to bym nie poświęcał godziny na marne, niczego ci nie będę udowadniał, wiem, że tego czasu już nie odzyskam, poza tym ten twój maluch w ogóle nie przypomina mojego...

btw. Co ja poradzę, że maluch tak wygląda i wszystkie rysunki na jego podstawie wyglądają "tak jak on", chociaż nie można tego powiedzieć o tym z jakichś droidzów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4tk, nie mam zamiaru się z tobą kłócić,gdybym wiedział że znajdzie się jakiś matoł, który będzie wmawiać, że to nie ja zrobiłem, to bym nie poświęcał godziny na marne, niczego ci nie będę udowadniał, wiem, że tego czasu już nie odzyskam, poza tym ten twój maluch w ogóle nie przypomina mojego...

btw. Co ja poradzę, że maluch tak wygląda i wszystkie rysunki na jego podstawie wyglądają "tak jak on", chociaż nie można tego powiedzieć o tym z jakichś droidzów

Ja też zaniemówiłem ze strachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...