Skocz do zawartości

Zablokowane GMCLAN nie działa!


Czarny Ass

Rekomendowane odpowiedzi

Forum nie działa! Jak wchodze na główną, w kategorię lub w podkategorię to wyświetla błąd. Zara zedytuje, ale gmclan się psuje non-stop i tematu nie moge w spokoju napisać.

 

EDIT:

zk_png_300x300_q85.jpg

To się pokazuje jak wchodze na główną, kategorię lub podkategorię.

Do okropnego pisania tematów się przyzwyczaiłem, ale to już przegięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się pokazuje jak wchodze na główną, kategorię lub podkategorię.

TYLKO jak wchodzę na główną, kategorię lub podkategorię. W tematy mogę wchodzić. Więc poszukałem jakiegoś tematu w valhalli w nowościach i tam wszedłem. Zalogowałem się i był taki przycisk "Nowy temat" - nadusiłem i zrobiłem. Tak robię zawsze od paru dni. To samo z odpowiadaniem w tematach tyle, że klikam "Szybka odpowiedź."

 

EDIT:

Usunięcie cookies nic nie daje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem tak samo. Poznałem sposób:

wrzuć do garka pukiel swoich włosów, wymów swoje imię wspak. Dosyp pietruszki i wlej wodę. Gotuj przez 10 min(w tym czasie śpiewaj "sweat home alabama"). Wypij i gotowe!

 

a tak na serio zobacz jak strona pójdzie w innej przeglądarce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem tak samo. Poznałem sposób:

wrzuć do garka pukiel swoich włosów, wymów swoje imię wspak. Dosyp pietruszki i wlej wodę. Gotuj przez 10 min(w tym czasie śpiewaj "sweat home alabama"). Wypij i gotowe!

 

a tak na serio zobacz jak strona pójdzie w innej przeglądarce

Koleś, przyśpieszyłeś mi internet i lepiej dziala mi frajerfox. Polecam tą metodę, przy okazji polecam dodać surowego ziemniaka wtedy ma sie gratis rozwolnienie.

 

A gmc ci pewnie nie dziala bo ustawienia przegladarki masz cos uszkodzone pewnie od tej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...