Skocz do zawartości

Proplayer mulitimedialny odtwarzacz


Grygorz

Rekomendowane odpowiedzi

link do oficjalnej strony playera http://www.proplayer.xx.pl

nowa wersja v0,3d

screen:

beznazewy2mf.jpg

download: http://bgames.ovh.org/proplayerv03dbest.exe

prosze o ocenke designu a co doi stablinosci jeszcze jej nie poprawiłem faktycznie chyba troche pamieci odtwarzacz do schowka

nowa wersja v0,3a http://www.bgames.ovh.org/proplayerv03a.exe

zapraszam do pobierania i oceniania

Jak w tytule odtwaracz czyta pliki:

wideo(avi{pliki sa słabo czytane gamemaker słabo czyta kodeki},mpg,wma{pozostałe formaty przeczytał mi bezbłednie})

obrazy(jpg,bmp{obrazy wieksze niz rozdzielczosc nalezy otwierac w opcji full screen})

muzyka(mp3,wav)

 

to wersja beta

a teraz pare rzeczy ktore chciałbym dodac i nie zawsze umiem

-przesniesc czytane wideo ze srpodka kawałem w góre wieksze widea zasłaniaja panel który choc i tak nie jest aktywny podczas odtwarzania to drazni

-przydał by sie jakis sposób na pomiejszenie obrazów przed odtworzeniem w oknie np. do wielkosci 640 na 480

-zmienic wyglad ładniejsze przyciski i te bajery

-chciałbym aby odtwarzacz ałtomatycznie znajdował nastepny plik w folderze w jakim otworzylismy plik i po nacisnieciu enter otworzył nastepny

-moze jakies dodatkowe bajery ze dziwekiem opcje echo itp.

- w wer normalnej odtwaracz bedzie w wersji instalacyjnej z paroma fajnymi choc całkowiecie darmowymi i legalnymi utworami mp3

http://bgames.ovh.org/proplayerv03dbest.exe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacz ogólnie fajny ale znalazłem jeden błąd: gdy w okienku wyboru pliku klikniesz na anuluj, wyskakuje błąd o nieistniejącym zasobie. Wiem czym ten błąd jest spowodowany, bo miałem taki sam przy moim playerze - musisz po prostu wprowadzić zabezpieczenie :) I jeszcze jedno: kiedy po raz pierwszy załadowałem grafikę, program się zawiesił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym błedem to wiem ale kurcze pamietałem koda do automatycznego ignorowania i go zapomniałem jak byc mi go zapodał było by fajnie z góry thx a z zawieszeniem to ciezko mi ozec jaka jest przyczyna uwazam tesh ze fajnym rozwiazaniem jest fakt iz jak zaladujesz mzuyke mozesz ogladac film, lub zdjecia i tu kolejna prosba o koda jak sciszyc sam odtwarzany film niesciszajac dzwieku z mp3 na poczx zapominiałem dodac ze jeszcze moze wma bedzie odtwarzacz czytał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz używać automatycznego ingnorowania, wystarczy tak:

empty=""
global.zaladuj_mp3 = get_open_filename("*.mp3","")
if (global.zaladuj_mp3 != empty)
{
global.mp3 = sound_add(global.zaladuj_mp3,0,1)
sound_play(global.mp3)
}

Musisz to tylko dostosować pod swój kod. A co do tego drugiego problemu, to nie bardzo rozumiem, chodzi o ściszenie dźwięku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kompletne wyłaczenie dzieku ale tylko z video nie wiem czy to wykonalne dobra chyba nie wytłumacze właczamy sobie mp3 nie i chcemy filma jakiegos pusci np teledysk do zupełnie czegos innego oi chciałbym bym mogł puscic to bez głosu ale mp3 ma dalej grac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odp na :Odtwarzacz ogólnie fajny ale znalazłem jeden błąd: gdy w okienku wyboru pliku klikniesz na anuluj, wyskakuje błąd o nieistniejącym zasobie. Wiem czym ten błąd jest spowodowany, bo miałem taki sam przy moim playerze - musisz po prostu wprowadzić zabezpieczenie I jeszcze jedno: kiedy po raz pierwszy załadowałem grafikę, program się zawiesił...

naprawiłem to w inny sposób if file exist jush jest wersja poprawiona dostepna

19 maja:

-dodane 4 wizualizacje wida na screenach w 1 poscie

--jak mowiłem wyzej nie ma juz tego błedu

- sterowanie klawiatura numeryczna

7-{open video}- 8 -{loop video}- 9-{open video fullscreen}-

6-{open image}- 5-{open image fullscreen for 5 sec}- 6-{open image fullscreen}-

1-{open music}- 2-{open music loop}- 3-{stop music and vizualizations}-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...