Skocz do zawartości

Nieoczekiwane błędy w grze?


Egzekutor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wczoraj przeszedłem z systemu Windows 2000 x86 na Windows 7 x64. No dobra pierwsze co zrobiłem to odpaliłem przez GM'a 8 moją grę. No i okazuje się, że włączam to są nie oczekiwane błędy tj. Błędy rysowania, wg. błędy, że się obiekty czasem nie tworzą O_o i jakieś powiększone pixele. Mam Directa x10, a wcześniej x9.c nie wiem może przez to? No i jeszcze jedno na Windows 2000 używałem GM7, a teraz odpaliłem przez GM 8. I jeszcze ciekawostka, kiedy zmienię rozdzielczość ekranu na taką jaka jest w grze to wtedy jest git ( jeśli chodzi o pixele ) bo i tak nadal są błędy rysowania. Mam takie wrażenie jakby obraz się nie skalował z 1680x1050 na 1024x768. Mam podejrzenia, że to przez: Directa x10, sterowniki do karty graficznej lub wersja 64 bitowa systemu, no ale to tylko podejrzenia. Proszę o pomoc :)

Tutaj taki screen: >>TU<< - widać na krawędziach napisu EG powiększone pixele i utratę odcieni czerwonego. Powyżej w Egzekutor Prezentuje jest tak samo :(

Screen jak to jest w grze: >>TU<< - może mało na widać ale zawsze coś

Pozdrawiam Egzekutor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

W Viście to DirectX był winny (wersja 9.0c była chyba ok), ew. sterowniki do karty graficznej, ale w Windows 7 przyznam, że mam ten sam problem i na razie go nie rozwiązałem. Obraz jest skalowany, ale nie jest rozmazywany tylko pozostaje pikseloza, brak jest interpolacji. Nie mniej rozwiązania nie znalazłem i w sumie nie szukam, bo moja karta graficzna i tak dziczeje z Windows 7 i muszę ją wpierw wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...