Skocz do zawartości

który antywirus


szpaq99

Rekomendowane odpowiedzi

ESET NOD32 - Kaspersky nawet nie wykrył mi 7 wirusów, a NOD32 zrobił to przy pierwszym skanie.

bo widocznie nie potrafisz go konfigurować, ja tam używam KIS + własny tools do wykrywania cheatowania w grach (chciałem go ofiarować Gear-Studio) ale skoro nie chcieli, przydaje się też do wykrywania rootkitów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Darmowy ale w porządku... Chroni przed Spywarem i wirusami integruje się z Clam AV ciągle się aktualizuje i wykrywa najmniejszy ruch w systemie NP: włączasz grę a on cię o tym informuje. Ma jeszcze swoje dodatkowe programy np: Crawley i guarda który broni cię przed atakami. Uodparnia części komputera. Sam z niego korzystam i w przeciwieństwie do innych nie żałuję... A jeżeli chodzi o te co masz na liście to moim zdaniem najlepszy wybór będzie NOD32

 

AHA TAA ZAPOMNIAŁĘM O NAZWIE DAĆ: Spyware Terminator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz do terminatora Japanstache ja z niego już kolejny rok korzystam i ani razu mnie nie zawiódł... Trzeba tylko z niego umiejętnie korzystać, ale tak to jest prosty w obsłudze. Od czasu do czasu uodparniasz aktualizacje są automatyczne jak ustawisz... I o każdej nieznanej próbie dostępu i zagrożeniu informuje cię i do ciebie należy wybór Zezwól/Zablokuj a w połączeniu ze zintegrowanym Clam AV daje mieszankę wybuchową...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...