Skocz do zawartości

Zablokowane Rozmowy niezbyt kontrolowane #2


Totaller

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 352
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@UP: Brunetki z piegami wymiataja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy minuty później stwierdzam, że się myliłem.

bikoz?

btw. xD kobieta zmienna jest ;) (bez urazy ofc.)

Ja tam takie uwielbiam, kiedys szalalem za dzierlatka o takim wygladzie i heh, do teraz mi nie minelo :P

btw. Dzierlatka na Wikipedii - niezle. zeby bylo jasne: chodzi mi tu o kobiety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: po 1. nie "Natan", a "Nathan", a po 2. to za duzo sie "Heroes" naogladales ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chuckek: wedlug mnie to Peter i Sylar maja najlepsze moce, pomysl, moga miec kazda jaka tylko zapragna hehe :P A Nathan to lipa - byle latać potrafi, nic ciekawego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam, że jeśli zobaczę w temacie kłotnie czy obrażanie to temat sie zamknie i na dodatek poleci do kosza :)

Edit: albo lepiej - w razie prowokacji to autor postu dostanie warna + blokade na dzien, a post poleci do kosza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mocy to tak, ale ja o postaci ogólnie mówiłem ;P Duet Hiro-Ando rządzi jeśli chodzi o to, niby ratują tutaj świat co chwila, a to takie niezguły... generują najwięcej humoru w całym serialu :3

 

Petera natomiast coś nie lubię, o ile w pierwszym sezonie był jeszcze w porządku to w kolejnych produkuje za dużo wzniosłych dialogów o tym jaki to on nie jest wyjątkowy i co to nie on. W ogóle cała rodzina Petrellich prowadzi ze sobą rozmowy niczym z Mody na sukces. Sylar był w porządku, chociaż teraz coś go na siłę złagodzić próbowali, no ale wiadomo - jest nowy Wielki Zły, to ten stary jednak nie może być aż taki niedobry.

 

A ogląda ktoś Prison Breaka/Terminatora/ewentualnie Desperate Housewives?

 

@2up: "Każdy z nas ma sobie coś z Greli"?!?! ;O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, czekaj.

no właśnie, gdzie? : O

I dla tego sie zdziwilem jak mi dodalo posty do licznika xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Włączam wentylatorek, a tu! Wiatr!

 

Anyway

Co myślicie o imieniu, Natan, i Sarah?

 

"Natan, i Sarah"? Debilne imię. Chociaż jak usłyszałem kiedyś w Ti-Wi, że jakaś tam holi-łódzka gwiazda nazwała swoje dziecko "Pilot Inspektor", to nic mnie już nie zdziwi.

 

A jacyś tam rodzice nazwali niegdyś swoją córkę "Coca-Cola", (dla forsy oczywiście), a potem zapewniali, że na pewno z ich córki nie będzie się nikt śmiał za takie imię. :frusty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...