Skocz do zawartości

drobiu mjuzik


drobiu

Rekomendowane odpowiedzi

no to tak bity robie też,wrzucam tutaj demo bitu drobiego,low quality extended version czy jakoś tak,zaniżona jakoś,skoki dźwięku,ale sprawdzajcie i oceniajcie

 

https://gmclan.org/up5029_8_drobiu_bit.html

 

 

lista moich bitów shitów z upa:

 

kibel

https://gmclan.org/up5029_8_murdalow_kibel.html

drobiu bit,wersja zremixowana o dobrej jakoś znajduje się w EOS o nazwie two

https://gmclan.org/up5029_8_drobiu_bit.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre :thumbsup: , pierwszą część to bym widział (słyszał) w gierce a'la Abe Exoddus :) .

 

Reszta już mniej mi się podoba, ostatni part imho to dla mnie ostry spadek formy ;) .

 

ostatni na szybko robiony.a style to:crunk,new school g-funk,arabian beats coś takiego,mieszam style i experymentuje,ogólnie pewnie jakoś je rozwine,jakoś słabsza jak na demko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Wow! Muszę przyznać że spodziewałem się czegoś gorszego. Całkiem niezłe, brawo. :kicking:

 

"DRO-BIU" - jak to usłyszałem, to się aż uśmiechnąłem... niepoważnie to brzmi, serio.

 

Ale serio, naprawdę dobre. :w00t:

 

To wszystko jeden utwór? Bo jak dla mnie to lepiej byłoby, gdyby podzielić to na trzy. Ostatnia, najkrótsza część kojarzy mi się z GTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Muszę przyznać że spodziewałem się czegoś gorszego. Całkiem niezłe, brawo. :kicking:

 

"DRO-BIU" - jak to usłyszałem, to się aż uśmiechnąłem... niepoważnie to brzmi, serio.

 

Ale serio, naprawdę dobre. :w00t:

 

To wszystko jeden utwór? Bo jak dla mnie to lepiej byłoby, gdyby podzielić to na trzy. Ostatnia, najkrótsza część kojarzy mi się z GTA.

 

ehh to jest demo 5 kawałków,różne style,dzięki za sprawdzanie,pewnie będe się rozwijać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te biciki są naprawdę dobre, jest git :D można wiedzieć na czym tworzysz, jakich wtyczek używasz ( a może używasz próbek ? )

 

fl vst vsti arabskie bity próbuje,zachodnie wybrzeże, crunk,podam linki potem do inspiracji,chętnie coś skleje komuś pod gre jak będzie czas,sample szukam,kupie sobie pewnie kiedyś sampli zestaw jakiś,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre bardzo dobre

na imprezę może się nie nadaje ale do jakiejś fajnej przygodówki jak najbardziej.

Ale to drobiu co jakiś czas słychać powala :D

 

dzięki,działam dalej,nie łatwo się robi gry i bity,jak zrobie nowe wersje to zarzuce :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chemical, ure the best!

(wstawił bym tutaj fotkę podaną wcześniej przez Nikasa ale jestem zbyt leniwy)

Naprawdę nie mogłeś znaleźć niczego aby wypełnić swojego posta :] musiałeś dodać swojego komenta, o ktorym nikt wcześniej nie wiedział.

 

Dis mjuzik ys tu repetitiw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyczka ciekawa, nawet bardzo :)

Jakbyś jeszcze nauczył się pisać, było by ekstra.

Pisze się: music a nie mjuzik.

Enjoy!!!

 

ale mówi sie mjuzik i w ogóle to nie że umiem pisać,pozdrawiam,nie bierzcie mnie za głąba... dodawajcie rady,robie zaraz bita,jak sie znacie na robieniu muzyki to doradzcie coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Muzyczka ciekawa, nawet bardzo :)

Jakbyś jeszcze nauczył się pisać, było by ekstra.

Pisze się: music a nie mjuzik.

Enjoy!!!

 

Pisze się: byłoby a nie było by.

 

Tę muzyczkę wolno wykorzystać w swojej pracy (niekoniecznie grze), drobiu? A można ją zmodyfikować lekko na własne potrzeby (np. wykorzystać tylko fragment)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze się: byłoby a nie było by.

 

Tę muzyczkę wolno wykorzystać w swojej pracy (niekoniecznie grze), drobiu? A można ją zmodyfikować lekko na własne potrzeby (np. wykorzystać tylko fragment)?

 

nie bardzo bo ja to do gry robie i te fragmenty to będą rozwinięte kawałki,a co chciałeś wykorzystać? :boxed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta muzyczka przyjemnie się słucha ale mnie to nie przypomina żadnego gta czy coś w tym stylu.

 

no masz racje,nie przypomina,pracuje nad bitami,pewnie coś wrzuce niedługo,w nocy robiłem bita ale weny nie było i sąsiadka stukała po ścianie :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...