Skocz do zawartości

Nasze strony


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
http://www.bass.astoni.sh

 

Ciągle ją robię. Najlepsze jest to że mam tu praktycznie nieograniczone miejsce i bez reklam nie płacąc nic :D

Wygląd jak i treść oceniam na 1 z minusem :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, gdybym ja był grafikiem. : ) Ja nawet kolorów nie rozróżniam. Niestety, klienta interesuje wygląd >:D
Ej, strony black&white też mogą byś stylowe. ;)

 

Grela.

photo.png

Ta. Mimo wszystko cufon-gdzie-się-da jest przesadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
1.Jestem raczej ateista, wiec niech nikt sie nie zdziwi jak bede pisal cos niezgodnego z jego religia

2.niech nikogo nie odstrasza brak polskich znakow. Zwykle ich nie bedzie bo pisze z tabletu z androidem, a nie chce mi sie szukac ustawien podlaczanych do niego klawiatur by ustawic polskie znaki. Czasem moge pisac z laptopa - wtedy moga juz byc

3.jak wam sie spodoba co pisze nie bojcie sie kliknac "subskrybuj"

4.Komentarze do postow niech beda dluzsze niz 5slow

5.dziekuje :)

1. To najczesicej widniejaca wymowka na blogach ludzi chcacych sie wyzyc i "mowic wlasne zdanie"

2. @up juz mowil

3. chyba jednak nie podoba

4. nikomu sie nie chce zostawiac komentarzy. nikt ich nie czyta.

5. prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Themarcq.blogspot.com - moj blog na temat przemyslen iaktualnych wydarzen.

Świetna stronka, no i content pokrywa się z moimi zainteresowaniami, więc nie czekając wdusiłem subscibe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
ale to jest wip(work in progress)

 

Co ty myślałeś, że będę tam nerdzić jak wy?

Tak właśnie myślałem, że będziesz nerdzić na stronce jak ja.

 

 

ps. słyszałeś kiedyś o tym, że jak coś jest do dupy/nie skończone to się tego nie pokazuje publicznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nie masz polskich znaków na tablecie, ale to nie zwalnia Cię z prawidłowego stosowania znaków interpunkcyjnych, bo raz dajesz je, raz nie.

No znalazl sie wybitny polonista. Wisza mi polskie znaki ot co, dlatego ich nie uzywam i nigdy nie bede.

1. Jestem zbyt leniwy by przerzucic klawiature polska glupim shortcutem (nie, nie uzywam polskiej klawiatury), czy nawet dodac ja do listy uzywanych.

2. Nie kazdy jest wyksztalcony na poloniste. Ba, po cholere nam skomplikowane formulki ortograficzne/gramatyczne jak tu chodzi tylko o porozumiewanie sie. >_>

et al.

 

pljp.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
No znalazl sie wybitny polonista. Wisza mi polskie znaki ot co, dlatego ich nie uzywam i nigdy nie bede.

1. Jestem zbyt leniwy by przerzucic klawiature polska glupim shortcutem (nie, nie uzywam polskiej klawiatury), czy nawet dodac ja do listy uzywanych.

2. Nie kazdy jest wyksztalcony na poloniste. Ba, po cholere nam skomplikowane formulki ortograficzne/gramatyczne jak tu chodzi tylko o porozumiewanie sie. >_>

Dobrze powiedzianie, nie każdy musi być wykształciuchem i szanować polski język, bo idiotów zabraknie (czego mamy dowód powyżej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka postawa pokazuje całkowity brak szacunku do odbiorcy: "nie chce mi się pisać poprawnie, mam was w dupie". Jeśli chodzi o porozumiewanie się to może zacznijmy pisać skrótami, jak niektórzy piszą smsy, na pewno będzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam momentami wrażenie, że ludzie mylą pojęcia "znaki interpunkcyjne" i "znaki diakrytyczne". Przyczepiłem się akurat do tego, że w cały świat zastosował w tamtym wpisie przecinki i kropki, tak samo jak nie przestrzegał rozpoczynania zdania z dużej litery. To akurat nie jest polski wymysł. Jak chce się publikować jakieś teksty, to powinno się zadbać o to, by były one przystępne dla odbiorcy, czyli napisane poprawnie, a nie na odwal się. O polskie znaki akurat nie chciałem się czepiać, mimo, że ich brak też jest dość irytujący przy czytaniu. A jak się chce pisać artykuły, strony, blogi, cokolwiek i jest się zbyt leniwym do przejmowania się takimi pierdołami, to niech sobie korektora zatrudni. Nikt nie pisze perfekcyjnie literackim językiem, ale chociaż zachowujmy pozory, a nie róbmy z siebie zbuntowanych gimnazjalistów, sprzeciwiających się wszelkim ogólnie przyjętym zasadom poprawnej pisowni.

 

@Bagno:

Ale pewnie w każdym innym języku tylko nie polskim, to zaraz dbasz o poprawny zapis ortograficzny, stosowanie się do zasad gramatycznych, czy używanie znaków charakterystycznych do zapisu danego języka, czyż nie? A nie ukrywajmy: tak samo jak nie jesteś polonistą, to tak samo nie jesteś anglistą czy japonistą. Po prostu, przestań się pogrążać i nie pisz takich postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bagno:

Ale pewnie w każdym innym języku tylko nie polskim, to zaraz dbasz o poprawny zapis ortograficzny, stosowanie się do zasad gramatycznych, czy używanie znaków charakterystycznych do zapisu danego języka, czyż nie?

Niee. Przeciez ostatnio klocil sie o to zeby w jakims japonskim zdaniu wywalic partykule 'bo po co, i tak ktos zrozumie'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze powiedzianie, nie każdy musi być wykształciuchem i szanować polski język, bo idiotów zabraknie (czego mamy dowód powyżej).

Znalazl sie wielce wyksztalcony polak o ego wiekszym niz palac kultury. ;)

@Grela: A tego to nie wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Znalazl sie wielce wyksztalcony polak o ego wiekszym niz palac kultury. ;)

@Grela: A tego to nie wiesz.

Podmienisz tylko "polak" i swoją charakterystykę napisałeś właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazl sie wielce wyksztalcony polak o ego wiekszym niz palac kultury. ;)

@Grela: A tego to nie wiesz.

 

Znalazl sie wielce wyksztalcony polak o ego wiekszym niz palac kultury. ;)

 

wielce wyksztalcony polak

 

wyksztalcony polak

 

polak

 

Mów za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się chce pisać artykuły, strony, blogi, cokolwiek i jest się zbyt leniwym do przejmowania się takimi pierdołami, to niech sobie korektora zatrudni.

Za rozsądną cenę podejmę się. Joł.

 

EDIT: Przekładów pl/eng i eng/pl też.[/ogłoszenia drobne]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...