Skocz do zawartości

civilian


zalu

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: civilian

Gatunek: symulacja

 

Opis: Civilian będzie symulatorem życia w którym kierujemy Pawłem. Paweł to bohater naszej gry.

Dostał w spadku domek po dziadku i postanowił rozpocząć w nim nowe życie!

W grze będziemy musieli chodzić do pracy wypełniając mini-gierki chodzić na zakupy

oraz zaspokajać jego potrzeby czyli głód,higiena,itp.

Oprócz tego wszystkiego będziemy mogli chodzić nim do klubu z kumplami umawiać się z dziewczyną w restauracji itd.

Autorzy:

Programowanie:ja

Fabuła: ja

Grafika:ja,nie które textury z neta

Muzyka: narazie nie ma

Screeny:

okienka żywienia

bez tytuĹu.PNG

stare

screen.PNG

blog projektu- http://civilian-civilian.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się ciekawie, lecz jednak czegoś mi w niej brakuje. O już wiem- nie lubię gdy w symulacjach życia pojawia się taki bohater (chodzi mi o grafikę). Kiedyś chyba Jaklub, ale nie jestem pewien zrobił też dwie symulacje- nie podobała mi się grafika człowieczka. To taki mały mankament ale może wyjdzie z tego coś fajnego.

3/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bohater chodzi w tych samych ciuchach jak w Siville Tidimela, ma taką fryzurę, dom wygląda podobnie (ale gorzej). Coś mi tu śmierdzi zrzynką z Siville. No i po zapowiedzi mało wiemy. Ja postawię 2/5 za prezentację i czekam na Siville (nie civilian).

Kiedyś chyba Jaklub, ale nie jestem pewien zrobił też dwie symulacje- nie podobała mi się grafika człowieczka.

Ja robiłem tylko jedną symulację owcy. Chodziło ci o BartkaGM? OMG, idę się powiesić!!!!!!!!!!!!!!1111111oneone ;>

Swoją drogą, czy BartekGMClan = BartekGM? Czyżbyś chciał zrzucić swoje nieudane projekty na mnie? ;]

 

Edit: Zauważyłem na blogu, że piszesz "zachciało NAM się symulatora", a w temacie "zachciało MI się symulatora". To, że piszesz o sobie w liczbie mnogiej, nie uczyni cię pro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamska zrzynka z Siville :P

Grafika utrzymana w tym samym klimacie, bohater niemal identyczny, fabuła również niemal identyczna.

 

3/10.

Za mało danych, aby sprawiedliwie ocenić.

 

PS: No to ja również będę czekał na Siville. Jak wyjdzie, to może je porównamy z Twoim projektem.

Wybacz, ale jakoś samo podejście autora do gry mówi, jaki będzie poziom tej gry w przyszłości. U Ciebie domek wygląda jakoś bez sensu (nie wyobrażam sobie takiego domu w rzeczywistości), praktycznie jedyne informacje o grze to screeny. I na dodatek nazwa gry (nawet tematu) pisana małą literą. Już to odrzuca z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że grafika nie jest za ciekawa no ale może ktoś się znajdzie bo tak to raczej taka zostanie

(grafikiem to ja nie jestem)

to se znajdz a nie czekaj aż ktoś sie znajdzie. sprawa wygląda nastepująco że gmclan to niestety nie pomoc społeczna :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no co jest. Jak zaczęłem robić Sivile to zaczęły pojawiać się same podróby i to nie tylko tu ale i na gamedev.

 

Moja gra to nie Siville tylko SIVILE

 

Dam 3, ale i tak nie masz co robić tego projektu bo moje Sivile wszystko zmiażdży :D.

 

PS. Nowy screen na blogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale trzeba być dość ograniczonym aby "podrabiać" grę w którą nawet nie można choć przez 30sek pograć. Nikt o zdrowych zmysłach by tego nie robił... A tak w ogóle wątpię aby twoja gra kogoś miała zmiażdżyć, a przynajmniej jeszcze nie w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sivile wszystko zmiażdży :D.

 

Wszystko ? To ja w taki razie buduje bunkier :rolleyes:

 

No ale fakt wyglada jak zrzynka Sivile. I nie mow mi, ze wszystkie symulacje zycia sa takie same. To ze, dzisiejszym producentom brakuje inwencji tworczej to nie musi przyjmowac efektu domina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...