Skocz do zawartości
Tidimel

Czarna dziura

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o czarnej dziurze którą tworzą w Szwajcarii? Jakie są wasze odczucia? Czy zginiemy za kilka minut?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jedyne co się martwię to byle by zamoczyć korzonka przed śmiercią ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Musieliby coś ewidentnie spieprzyć (postarać się?), żeby zrobić czarną dziurę. A wy tylko o zamaczaniu korzonka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ee ale rozumiem że wiecie o co chodzi? W Szwajcarii robią testy na mini czarne dziury (o srednicy ok. 2 cm) lecz to znika po 0.001 sec. Ale jak by coś spieprzyli to po nas. W kazdym razie kiedyś i tak się spotkamy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no i co z tego ze zginiemy? moze po drugiej stronie tez mozna tworzyc gry?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Co myślicie o czarnej dziurze którą tworzą w Szwajcarii? Jakie są wasze odczucia? Czy zginiemy za kilka minut?

ŻRYJ

Szansa na to iż powstanie CZARNA (cześć kamrat) dziura jest równa szansie przeniknięcia kubka z wodą przez stół

Enjoy your stupidy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Onet, czytasz to g**no? A więc chodziło ci o to coś?

- Prawdą jest, że w trakcie eksperymentów w akceleratorze mogą powstać miniaturowe czarne dziury. Jednak te twory nie będą żadnym zagrożeniem. Pojawią się na ułamek sekundy i znikną, rozpadając się na zwykłe cząstki elementarne, składniki każdej materii - zapewniał.

Czyli możliwe jest, że dziurki powstaną, ale nie napisano "na pewno", tylko "mogą". I będą niegroźne. Ja się nie boję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jeżeli prawdą jest to co piszą na onecie, to testy zostały wykonane już dzisiaj, jak widać nic nam nie jest, a ja i mój penio jeszcze żyjemy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jeżeli prawdą jest to co piszą na onecie, to testy zostały wykonane już dzisiaj, jak widać nic nam nie jest, a ja i mój penio jeszcze żyjemy

Nie dyskryminuj nieumarłych ty rasisto pieprzony

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

żal mi autora tego tematu, totalna lama i niedoruchany newb. Nigdzie nie stworzyli żadnej czarnej dziury, chodź jedyna istniejąca którą zaobserwowano to w głowie Tidimela się znajduje...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to ty zachowujesz sie jak dziecko, piszesz bezsensowne tematy, i mylisz ludzi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ja tu chciałem z wami podyskutować o porzadnych sprawach a wy jak dzieci sie zachowujecie

To ty źle interpretujesz informacje z lipnego źródła. Podaj lepsze (i zrozum przede wszystkim, że oni nie robią tam czarnych dziurek) i bardziej przejrzyste, wtedy pogadamy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

on nawet pewnie nie wie jak nazywa się ośrodek i nazwa tego urządzenia, a kiedy to przeczyta na pewno poszuka gdzieś na necie żeby nie wyjść na totalnego "newba". Tak to już jest ehhh.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
To tylko kwestia czasu!!!NAJBLIŻSZEGO CZASU!!!Az Pan Miłosierny

okaże swój słuszny GNIEW!!!Ja nie straszę,ja ostrzegam z serca wypełnionego miłością i bojaźnią Bożą!!!!Wszystkich którzy podważają Wolę i Prawa Boże czeka nieunikniona KARA!!I nie chciałabym byc w skórach tych"naukowców"którzy już za niedługo poznają czym jest bunt poprzez wchodzenie w kompetęcje stwórcze Wszechmocnego!!!Wkrótce poznają niezmierzoną Potęgę i Majestat Boga!Chciałabym zobaczyc wtedy ich miny!Uśmiech zgaśnie im na zawsze a w sercach zapanuje trwoga,przerażenie i błagalne wycie o łaskę!Lecz wtedy będzie za późno!Albowiem Pan nasz jest Miłosierny ale do CZASU(o czym radziłabym NIGDY nie zapominac)!!!

MEGALOLZORD! XD

a pod spodem komentarz ;p

Zażyj leki. 10.09.2008 16:07

~fachowiec

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ja tu chciałem z wami podyskutować o porzadnych sprawach a wy jak dzieci sie zachowujecie

10_48c7ebce0a7ee.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żal mi was. Zamykam temat bo widzę że nie mozna tu poważnie porozmawiać... Wystarczyło posłuchać teleexpress dziś wieczorem, albo poczytać gazetę kilka dni temu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.