Skocz do zawartości

Pierwszy BOT napisany w GM


Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę się tu rozpisywał. Parę osób tego oczekiwało. Dzięki Snake za dll i prace którą w niego włożyłeś by w końcu mógł powstać pierwszy Cheat tool napisany w GM :) Napisane tylko w celach edukacyjnych.* Jeżeli macie jakieś propozycje albo pytania to piszcie, chętnie wam odpowiem, aha żeby nie było =) bot jest napisany pod TIBIE... Nie fatygujcie się chyba, że macie konto na którym możecie sprawdzić jak działa, a jak nie to pozostaje wam sprawdzić jak to jest napisane :P

 

Opis na życzenie Ranmusa:

Ogólnie takie funkcje do nauki jak to działa... pokazuje aktualny stan postaci, może zmienić IP dzięki czemu możemy grać na otsie i nick widzialny tylko przez nas. Pokazuje także liste postaci na aktualnie zalogowanym koncie i status online. Czekam na propozycje.

 

Adresy znajdują się w skrypcie "tibia_constans". Znajdowanie adresów możecie umożliwić sobie programem o nazwie: Cheat Engine

 

Tibia 8.1:

https://gmclan.org/up44_3_gmbot.html

 

Tibia 8.21:

https://gmclan.org/up44_4_gmbot821.html

 

jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej o pisaniu cheatów/botów czy czegokolwiek pod tibie bądź inną grę to odwiedźcie tpforums.org

 

 

* tia... jaaaaaaaaaasne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupcy! Żal mi was. Nie doceniacie pracy Pietera i Snake. Założe się że za nic takiego czegoś nie zrobicie. Musicie zacząc programować w jakimś innym, trudniejszym języku niż GM. Tam ludzie szanują siebie i swą prace.

 

Ocena 5/5. Gratuluje Pieter, oby tak dalej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestować nie mogę, bo Tibii nie mam ;P Ale brakuje w tym examplu komentarzy - nie każdy wie jak posługiwać się tymi funkcjami z mojego DLL-a tak, by coś odpowiednio zmienić czy odczytać w procesie :P A jak ktoś nie miał z czymś takim do czynienia jak operowanie na pamięci procesu to nic nie skapuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajne. Przydało mi się do zmiany nicka i zalogowaniu się do OTS'a. Zmieniłem sobie pseudo z "Giwik Amakin" na "Orlen Boss". Dodaj poruszanie się bohatera ;). Ale przede wszystkim: Mało w Tibię gram ;)

 

Ocena: 5/5 :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano nie jestem specem od opisywania rzeczy :S przykro mi ;/

Leń, i tyle :P

To można zrobić w Cheat Engine tylko że trudniej xD.(sam mam cheat engine)

Trudniej ?

A nie zauważyłeś, że to przykład jak to zrobić BEZ cheat engine? ;p

I to w GM ;D

 

BTW: Tak sobie pomyślałem, że ludzie będą sobie nawzajem wykradać hasła przez to odczytywanie z pamięci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sorry za lekkie przedawnienie, ale mam pytanko.

 

Ten DLL, to on ma te same funkcje co packet.dll, i dodatkowe (dzięki temu może działać na GM). Chce wiedzieć jak to działa, gdyż może przydać mi się ;d

 

Czy jak chce np. zrobić lighthacka to muszę kombinować z packet.dll

 

Jak to ma wyglądać, powiedz mi ;d

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Odświeżam ;D

 

Widzę w sktypcie jednym kod:

GML
PlayerLevel = $624BF8+104;

PlayerHealth = $624BF8+116;

PlayerHealthMax = $624BF8+112;

BattleList = $624CD4;

PlayerID = $624BF8+120;

Connected = $77D3F8;

RSAadr = $5A5610;

IPFirst = $774CF0;

I z kąd wziąłeś te znaczki? ;D

Jakiś inny program czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...